Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 évesen 164cm,65kg. Hogyan,...

15 évesen 164cm,65kg. Hogyan, mennyit, kb mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, 65kg. Combon van nagy feleslegem, ez ilyen örökletes anyukám is ilyen "típusú". Hasamon is van de ott nem olyan drasztikus. Az lenne a kérdésem, hogy milyen étrenddel, edzéssel és kb mennyi idő alatt tudnék lefogyni háát kb ?52-55? kg-ra? Edzésből nem olyan sokat tudnék csinálni csak amit itthon megtudok oldani. Nincs időm se zsebpénzem edzőterembe járni. :D

2017. jan. 8. 21:25
 1/7 anonim válasza:
0%

Menj futni dagadék és ne egyél annyi csokit meg pizzát

UI: csak ösztönözni akarlak

Egyébként meg normális emberként azt mondom hogy menj ki bociklizni futni és menj el mondjuk kosárlabdázni meg stb. A kaját vissza kell fogni DE NE fogyókúrázz

2017. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
De segítene az hogy mit eszel
2017. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csokit,édességet már nem eszek tavaly nyár óta (akkor leadtam 7kgt) amúgy azt eszem amit a család leves, második általában hús az mindig van suliba egy szendvicset, nagyon sok gyümölcsöt... Joghurtokat így kb ennyi
2017. jan. 8. 22:27
 4/7 anonim válasza:
És milyen leves?
2017. jan. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
borsú,hús,csont,krumpli,paradicsom..mikor mit csinál anyu..:D
2017. jan. 9. 17:20
 6/7 anonim válasza:

1. Vagyok

Csak az a baj hogy nem biztos hogy sikerül hiszen te magad mondtad örökletes anyukád is ilyen nézd én szívből kívánom hogy sikerüljön legogynod de ez nem biztos hogy sikerülni fog

A levessel kapcsolatban talán a krumplit ki lehet vonni de azon kívül sztem minden rendben

2017. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
*lefogynod
2017. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!