Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meg akartam vonni magamtól az...

Meg akartam vonni magamtól az édességet, erre úgy kiéheztem, hogy tegnap és ma is bevágtam egy-egy tábla csokit. Hogy kerüljem el az ilyet?

Figyelt kérdés
Kész elvonási tüneteim lettek, nem bírtam már csoki nélkül, olyan jól esett, de most nagyon rossz érzés.
2018. ápr. 20. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyél minden nap pár kocka csokit. Annak semmi értelme, ha teljesen megtiltod magadnak az édességet, édességfogyasztás mellett is ugyan úgy lehet fogyni.
2018. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne vond meg magadtól teljesen, heti 3-4 kockából nem lesz gond, vagy heti 1-2 alkalommal egyél meg egy cornyt vagy más csokis müzliszeletet, abból van csokis, igaz nem a legegészségesebb, de vannak benne teljes kiőrlésű gabonák is, ami azért jobb mint egy tábla milka például. én imádom, heti 2-3at megengedek magamnak ha belefér a deficitembe :D fél év alatt 12kg lement
2018. ápr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Vond le a konzekvenciát, hogy neked egyelőre kell az édesség (legalábbis ennél a diétánál) s egyél csokit kisebb mennyiségben, lehetőleg tömény étcsokit, ha szereted (vagy nem annyira, de kielégítő a csokiigényed számára az is).


Én jóformán mindennap eszem csokit, akár fogyok épp, akár nem, ezzel önmagában nincs baj. Amikor az első saját csokiszószomat készítettem, rekordidő alatt elfogyott. Most, a sokszázadik ibriknél már főleg a párom fogyasztja, én beérem egy apró kóstolóval.

De ha nem enném 1-2 hétig, miközben szeretnék enni, nagyon bevadulnék. Ez van sok más kedves ételemmel is, egy kevéske megóv attól, hogy elszabaduljon a pokol. Sok ember így működik. Vegyük tudomásul s ne húzzuk ki magunk alól legfontosabb ételeinket, pláne ha még kalóriadeficitben is vagyunk, ami eleve érzékenyebbé tesz minket...

2018. ápr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mondjuk soha nem voltam nagyon édesszájú, de előfordult, hogy megkívántam a csokit, olyankor egy édesítős tejeskávét ittam meg. Az valamennyire el is telített, édes is volt, kicsit krémes is. Aznapra elég is volt.
2018. ápr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos dolgokat írtatok, megfogadom, köszönöm!
2018. ápr. 23. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!