Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális-e ez a testsúly?

Normális-e ez a testsúly?

Figyelt kérdés

168 cm vagyok 52 kg. Szerintem nagyon kövér vagyok, de mások szerint ez nem igaz. Éheztetem magamat. Nyáron több kiló voltam. A csuklómnak 13 az átmérője. A combomnak 43.

Látom a bordáimat, de azon kívűl úgy látom mintha hatalmas hasam lenne.



2018. ápr. 22. 18:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jah, és 13 éves lány vagyok, és szeretnék még fogyni.
2018. ápr. 22. 18:10
 2/11 anonim válasza:

Jézus a válasz mindenre.

Viccet félretéve ne éreztesd magad mert előbb vagy utóbb több jön fel mint le mert a test raktározni fog.

Én azt ajánlom higy sportolj. Menj valami egyesületbe. Ha már vagy egybe akkor otthon kezdj edzésgyakorlatokat végezni.

Ha ez se megy akkor menj pszichológushoz.

2018. ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Éheztesd * bocsi telefonról vagyok..
2018. ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, de nem ez volt a kérdés. Persze naponta sportolok. A kérdés az volt, hogy kövér vagyok?
2018. ápr. 22. 18:27
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy veszélyes az éheztetés. Ezt tapasztaltam abban, hogy a hajam elkezdett hullani, és a menstruációm is elmaradt. Gyengülök ezt is tudom. Nem tudok én ezzel leállni, mert hiába értem el egy súlyt mérlegen ezt a tükörben nem látom.
2018. ápr. 22. 18:29
 6/11 Timofiev válasza:

Mivel, nincs semmi konkrét információ, csak a magasságod és a tömeged, ezért nehéz válaszolni de szerencséd van mert van egy képlet amivel lehet ilyeneket számolni. Ez a csodás képlet képes megmondani, hogy valaki túlsúlyos-e, túl vékony vagy éppen normális testsúllyal rendelkezik. Persze ez nem 100%-osan mérvadó pl egy testépítő lehet olyan nehéz mint egy szumóbirkózó mégse túlsúlyos, de egy átlag Józsira meg Julcsira alkalmazható. Oszd el a testsúlyod [kg] a magasságod [m] négyzetével. Tudom hogy az emberek utálják a matekot ezért kiszámoltam neked: 18,42.

16 alatt túlzott soványság

16-17 mérsékelt soványság

17-18,5 enyhe soványság

18,5-25 normális

25-30 túlsúlyos

efölött mág méri de ide szerintem felesleges. Ez alapján te enyhén sovány vagy.

U.I.: Ezt amúgy BMI (Body Mass Index)-nek hívják.

Remélem tudtam segíteni.

Forrás legyen mondjuk a wikipédia ha nekem nem hiszel ;)

[link]

2018. ápr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. ápr. 22. 18:42
 8/11 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy kövér, sőt...

Észnél legyél, mert amellett, hogy az éheztetéssel tönkrevágod az anyagcserédet egy életre tönkreteheted a gyomrod és a hormonrendszered is.

2018. ápr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez mèg vèkony is...

Pláne ha látszik a bordád, akkor még inkább bízz egy picit, nagyon ronda ha valaki egy csontváz...

Nagy a hasad?

Ezt hogy érted? Teljes alakos kèpen megtudod mutatni mire gondolsz?

Nem muszáj magadról csak, hogy vágjanak miről van szó...

Írj nyugodtan privit, ha szeretnél elbeszèlgethetni erről, ha gondolod ugyanis ez szerintem teskèpzavar lesz.

Vagy lehet hogy puffadsz?

De mondom 100%os lapos has nem lètezik...

2018. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*hízz...
2018. ápr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!