Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit szeretnétek elérni?

Mit szeretnétek elérni?

Figyelt kérdés
Többségében tartjátok azt a kcal bevitelt ami a súlytartáshoz, fogyáshoz kell? Figyeltek a zsír, ch, cukor, fehérje arányra? Mi az amire figyeltek? Mi az ami abszolút tiltólistás vagy évente egyszer megengedett számotokra? Mi az amit régen csináltál, ettél, de mostmár sikerült elhagyni, pótolni? Mik a céljaitok?

2018. febr. 28. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy felöltözve normálisan nézzek ki


Igen tartom


Nem figyelek ezekre


Csak a kalória bevitel


Nincs semmi tiltólistás


Régen zabàltam , mint egy disznó , na ezt hagytam el


Amit már írtam, normális kinézet:)

2018. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

66 kilóról indultam, most már 60-nál tartok, és 58 kg a cél (ennyi voltam régebben).

Többségében betartom a kcalt, két hetente egy nap van, amikor nem sikerül, de ezért nem keseredek el. Igen, figyelem a makrókat is, és már eljutottam arra a szintre, hogy tudom, miket lehet enni, hogy jók legyenek, persze itt is vannak napok, amikor nem úgy jön ki.

Nincs tiltólistás étel, és nem évente egyszer, hanem ha belefér a napomba, mert mondjuk mozogtam is aznap, akár Mekis dupla karamellás fagyit is megengedem magamnak.

Régebben talán több volt az édesség és a sós nasi. A sósat nem hagytam el, csak nem egy fél zacskó sós perecet húzok le, hanem csak egy marékkal. Édességnél viszont jobban odafigyelek, max. egy kocka csoki, de amúgy ha nagyon édesre vágyok, akkor pillecukor, ebből viszonylag sokat lehet enni úgy, hogy ne legyen túl sok a kcal.

Kenyér nagyon ritkán van, helyette zabkásázok, gabonapelyhezek reggelire, a tízórai nem egy második reggeli, hanem egy kis snack, pár keksz, sajt, hogy kibírjam ebédig. A rizs/krumpli köretet ebédnél lecseréltem salátára (öntet nélkül). A vacsi az, ahol nem főzök külön csak azért, mert én diétán vagyok, hanem mondjuk én csak két-három kanálnyi rizst eszek hús mellé. Vagy más kajákból fél adagot.

Cél, hogy beleférjek a nem is olyan régi ruháimba, és hogy ne legyen hurkás a hasam. :)

2018. febr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első, te beteg vagy!
2018. febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az álmom 65 kg.. elérhetetlennek tűnik 100kg vagyok jelenleg már fogytam 2 hónap alatt elég sokat. Sajnos nem tudom hol kezdtem pontosan de biztos sok mert napi szinten kapom a megjegyzéseket így is. Tehát még van 35 kg amit le kell adnom. Ez a célom és most hiszem hogy el fogom érni, el kell érnem. 1300 kcal étrendem van és focus t25 edzést csinálok kezdésnek, most kezdtem el, rájöttem hogy mozogni is fontos. Év végére szeretném befejezni. Amit elhagytam az a mértéktelen zabálás és a chips, csoki, gumicukor ilyenek. Az arányokat nem nézem egyelőre később lehet fogom.
2018. febr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A célom az, hogy ne mondhassa senki rám, hogy kövér vagyok. Hogy bemehessek bármelyik ruhaboltba, és jók legyenek rám a ruhák,amit felpróbálok. Engem ez idegesített a legjobban, hogy vannak olyan ruhamárkák,amiből a legnagyobb méret se jött rám.

Nem eszek kenyeret, péksütit, egyéb sütit, mert nagyon szeretem és képtelen lennék megállni, ha elkezdem enni.

Régen imádtam a pizzát, sajnos azt már nem ehetek.

Talán kéthavonta egy nap van, amikor lazulok, de akkor is max húst eszek többet a kelleténél, vagy sajtot.

2018. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ideális súlyt, sportos kinézetet szeretnék elérni, eddig sikerült tartani a diétát. Figyelek az arányokra, sportolok is amennyit tudok. Nincs tiltólistás cucc.
2018. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!