Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Más lány is van, aki egyetemre...

Más lány is van, aki egyetemre kerülve nagyon meghízott? Hogy kezelitek?

Figyelt kérdés

Velem sajnos ez történt. Most fejezem be a másodévet és kb. 25 kilót híztam ezalatt. Nem akarom mentegetni magam: kollégiumban rendszertelenebb élet, kevesebb mozgás, nem odafigyelve evés. Szép lassan elhíztam.


Más is volt/van ilyen helyzetben? Hogyan élitek meg? Mi a tervetek?


Külön nehézség, hogy ami motivációm lenne, azt elviszi az, hogy a barátomnak még jobban is tetszem kövérebben...



2018. ápr. 23. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
16%

Nem, nem történt ilyen, sem velem, sem az ismeröseimmel.


Volt, aki ELKEZDETT hízni, de legkésöbb 5 kg után észbekapott, és TETT ellene.


Ha meg a barátod miatt akarsz zsírdisznó lenni és az egészségedet IS veszélyeztetni, az igencsak ostoba dolog.

2018. ápr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Én is másodeves vagyok, én 20 kilót híztam. Abbahagytam a versenysportot így alapból lényegesen kevesebbet mozogtam. Az első két vizsgaidőszak alatt 10-10 kilót híztam. Azóta próbálok többet mozogni. Nálam a kajálással van a legnagyobb baj, stresszevő vagyok és a vizsgaidőszakban nagyon sokat eszek, mellette szinte egész nap az íróasztalnál ülök. Ősszel fogytam 8 kilót de a vizsgaidőszakban visszahíztam mindet. Hát valamit ki kell találni.
2018. ápr. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én első évben híztam több, mint 10 kilót, pedig csak bejárós voltam, úgyhogy nekem mentségem se volt erre igazából. Szerettem enni és nem mozogtam, ennyi. Hogy kezeltem? Egyik nap ráálltam a mérlegre és jóformán lefordultam róla, ugyanis magamhoz mérten a legnagyobb súlyomat mutatta, így gondolkodás nélkül elkezdtem fogyózni és mozogni. Ez már idestova több, mint egy éve volt, és azóta is kitartóan sportolok (kardiózok) heti 5-6 alkalommal, csak itthon, de sikerült ezzel és a fogyózással (de nem követtem semmilyen diétát, igazából csak kevesebbet ettem, mint előtte, és megválogattam hogy mit viszek be) lefogynom több, mint 15 kilót. Most 160 cm és 53 kg vagyok, magamhoz mérten izmos is, és sokkal jobban érzem magam a bőrömben. Végre szégyenérzet nélkül felvehetek feszülős ruhadarabokat, szoknyákat, már nem szégyenlem a narancsbőrös combom, a löttyedt fenekem, a hurkás hasam -holott még mindegyik jelen van valamilyen formában, de sokkal formásabb vagyok mindenütt, s sokan megjegyezték már hogy izmos is vagyok, szép vékony a lábam stb, amit előtte soha nem tapasztaltam. Úgyhogy all in all, és sokkal-sokkal jobban érzem magam így a bőrömben, és jönnek is a visszajelzések, amik baromi jót tesznek az amúgy önbizalomhiányos lelkemnek. És természetesen az erőnlétem is hihetetlen átalakuláson ment keresztül, korábban pl a metrón a mozgólépcsőn alig bírtam fellépcsőzni ha siettem, most meg könnyedén felfutok (és ez csak egy példa).


Tehát, nekem az jön le az írosdból, hogy fogyni akarsz, de keresed a kifogásokat (a barátodnak jobban tetszel). Tanuld meg először is, hogy a legfontosabb, hogy magadnak tetszél, örömmel nézz tükörbe, szeresd a tested, mert te élsz benne, nem más. Ha tetszettél a barátodnak 25 kilóval könnyebben, akkor ha lefogysz, úgy is tetszeni fogsz neki - ha meg nem, akkor nem is szeret igazán. Nem egymás testzsírszázaléka miatt vagyunk egymással... Szóval, mindenképp kezdj bele az életmódváltásba, ha úgy érzed úgy boldogabb leszel!

2018. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sokan vagyunk így, írtam privit! :)
2018. ápr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!