Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A gyors fogyokúkártól meghíztam?

A gyors fogyokúkártól meghíztam?

Figyelt kérdés
4 hónapja próbálok leadno 2 kg, ilyen olyan gyors diétával de helyett 4 kg felszedtem.Mit csinaljak?
2018. máj. 3. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogyóztál, hanem többletben ettél, vagy víz vagy ilyesmi.

Gyors fogyókúrában gyorsan fogysz, te inkább hízókúrán lehettél, amennyiben a zsírtömeged nőtt. Az mindegy, hogy azt hitted, hogy fogyókúra, nem volt az.

2018. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

egyrészt nincs olyan hogy gyors fogyókúra. életmódváltás van, aminek nem lesz gyors eredménye.


másrészt 2 kilót minek lefogyni? 10et még értem, az mennyiség, de 2???

2018. máj. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Előző, 2 kg felesleg is zavaró tud lenni. Ismerek olyat, akinek 2 kiló felesleg úszógumit képez az amúgy karcsú alakján, nem poén.

Vagy csak most akarja megállítani a hízást, mielőtt felszaporodnak a kilók és hónapokig kell fogyóznia (az életmódváltásos fogyást is ideveszem most, mégiscsak megszorítóbb, ha fogyni is akarunk, tempósan).

2018. máj. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

2 kg-t normális diétával max 2 hét alatt le lehet adni. Ha 4 hónap alatt nem tudtad "gyors fogyókúrával" leadni, akkor nyilván nagyon rosszul csinálsz valamit.


Mit csinálj? Teljesen mást, mint eddig. Például étkezz helyesen (számold ki) és sportolj.

2018. máj. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor ilyen 2-3 kilót akarok gyorsan leadni, akkor a szokásos esti futásom mellett reggelente szobabiciklizek 1-1 órát. Egy hét elég szokott lenni. Ez mondjuk “vissza” fogyás, tehát mikor valami nyaralás, vagy ünnep miatt felkúszik némi plusz, olyankor amint visszaállok a rendes evésre, akkor kicsit erősebben edzek is.
2018. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És akkor hogyan tudom ezt a 4 kg leadni egy hét alatt
2018. máj. 3. 20:15
 7/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha napi 500 kaloriat eszek
2018. máj. 3. 20:31
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad keveset enni mert akkor azt szokja meg a szervezeted és mihelyt többet ennél (márpedig ha nem akarsz elpatkolni előbb utóbb muszáj lesz) visszamennek a kilók, a duplájuk ráadásul. Tehát egyél minimum 1300-at de max 1500at és edz le mellé 400-500-at. Így heti 1 kg simén lemehet.
2018. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
napi 500 kalória? normális vagy???
2018. máj. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Megosztanád velünk a "gyors fogyókúrád" részleteit? Tanulságos lenne sokak számára (esetleg vicces).
2018. máj. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!