Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alakformálás 1 év alatt!...

Alakformálás 1 év alatt! Sikerülhet így?

Figyelt kérdés

A napokban sikerült kitűznünk az esküvőnk dátumát, ami 2019. májusban lesz végül. Addig van még 1 évem, hogy formába hozzam magamat, de nem igazán tudom, hogyan is induljak neki :(


Jelenleg 162 cm magas vagyok és 60 kg (derék: 68 cm, csípő: 99 cm; mell: 89 cm). Kb 1 év alatt sikerült elérnem ezt a súlyt, előtte 75 kg voltam. Főleg csípő és comb tájékon szeretnék formálni, a maradék felesleg ugyanis mind ott van rajtam! Az sem baj, ha a súlyom maradna, csak a felesleges zsír helyét izom venné át!


Az étrenddel szerintem nincs gond, arra odafigyelek, hogy normális és egészséges ételeket egyek és csak annyit, amennyire valóban szüksége van a szervezetemnek.


Heti két-három alkalommal szoktam itthon tornázni, de ezzel úgy érzem, hogy csak szintentartást tudok elérni. Sokan ajánlották a futást, de sajnos egészségügyi okokból nem lenne szerencsés hosszútávon az orvosom szerint, ha futni járnék (krónikus szalaggyulladás van mindkét talpamnál, lassan már két éve).

Edzőterembe jártam még a fogyókúra alatt, de az itthoni tornát sikeresebbnek éreztem, így ez abba is maradt.

Gondolkoztam még az úszáson is, de félek attól, hogy a rendszeres úszástól nekem is olyan férfias széles vállaim lennének, mint az úszónőknek szokott lenni.


Tudtok ajánlani olyan itthon végezhető edzést, amivel az esküvőig formásabbá tehetem magam?


Köszönöm a válaszokat!


24/N


2018. máj. 3. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Töltsd le a "Buttocks workout" és "abs workout" nevű alkalmazást. Szerintem nagyon jó. Még csak két hete csinálom de komolyan látom a változást illetve érzem is és csak 20-30 percet "vesz el az életedből" ráadásul egy edzéssel 120-170 kalóriát tudsz elégetni. Én párhuzamosan csinálom a kettőt így napi kb 300 kalória. Egy éved van rá szerintem ez az alkalmazás neked megfelelő lenne.
2018. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*a 20-30 percet két edzésre értem ha csak az egyiket csinálod akkor kb 10 perc
2018. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
két darab,összesen tíz kilós egykezes súlyzó ,meg egy gumiszalag ,plusz esetleg fegyencedzés ,ezekkel már fejlődni is lehet otthon.
2018. máj. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2018. máj. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!