Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges ételek?

Egészséges ételek?

Figyelt kérdés

2018. máj. 4. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi van velük?
2018. máj. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Brokkoli.
2018. máj. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogy mik azok? Minden csoport szerint más, de egyénfüggő is.


A nyers zöldség az egyetlen ételcsoport, amivel jóformán senkinek sincs baja, bár persze vannak emberek, akik egészségi okokból sosem eszik...


Én speciel a tiszta étkezést preferálom s ajánlom.

2018. máj. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az irritáblis bélszindróma guruk szerint sok nyers zöldség is felelős lehet a problémáért. :)))


Szerintük kerülendők:


Zöldségek: Hagymafélék (lila-, fok-, póré-, medve-, salotta-, vöröshagyma), káposztafélék (fehér-, vörös-, kelkáposzta, karfiol, brokkoli), kukorica, gomba, cékla, zellerszár, spárga, articsóka.


[link]

2018. máj. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem annyira az ételek egészségtelenek, hanem inkább az étkezés. Ha nem eszel sokat és mindezt változatosan teszed, akkor nem érhet nagy baj.


Ugyanakkor úgy tűnik, hogy a feldolgozott ételeket kerülni kéne, szóvl a legjobb, ha csak alapanyagokat veszel és magad készítesz el mindent.

2018. máj. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én speciel minden olyan ételt egészségesnek tekintek,ami minél kevésbé van feldolgozva. Hús,tojás,zöldségek,gyümölcsök,magvak , meg szerintem módjával a tejtermékek is,ha nincs tőle bajod .

Az más kérdés,hogyha fogyni akarsz akkor ezekből is meg lehet enni túl sokat ,vagy egyhangúan táplálkozni,és akkor máris nem egészséges az étkezés . Meg vannak egyéni érzékenységek,amiket nem bír a gyomrod, pl nekem a magvakat abszolút nem tolerálja ,így nem is eszem hiába szeretném,biztos nem tesz jót ha rosszul leszek tőle.

2018. máj. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4: Egyes zöldségekre nem gondoltam, de való igaz, ott már színesebb a kép. Főleg, ha egyes betegségeket is beveszünk, ott vannak pl. az autoimmun betegek, akiknek a paradicsom és rokonai károsak. A hagymákat pedig azt hiszem, a jógik kerülendőnek tartják, egészségtől függetlenül. De a zöldségeket egy az egyben kevesen tartják rossznak. A többi ételcsoportról még ennyi sem mondható el.
2018. máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Deep Fried Ice Cream a jó válasz
2018. máj. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!