Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a barátom...

Hogyan mondjam meg a barátom családjának, ha nem kérek több ételt?

Figyelt kérdés
Egy év alatt 10 kilót fogytam, és nagyon nehéz volt. Szenvedtem eleget. Nemsokára megyek a barátomékhoz, és nem tudom, hogyan adjam elő a szüleinek/nagyszüleinek, hogy mindenből csak fél adagot eszem. Félek, hogy megsértődnek, de ha 10 napig zsíros, olajos ételeket ennék, kárba veszne a fogyókúrám. Ti hogyan oldanátok meg? Mit mondanátok az anyósjelöltnek, ha csak fél adagot tudtok enni a főztjéből? Segítsetek! :S
2010. jún. 14. 06:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a problémádat: kevesebbet szedsz a tányérodra, ha megetted, és újra kinálnak, akkor megmondod, hogy jól laktál, finom volt, de nem kérsz többet. Ezen mit lehetne megsértödni?

Ez a normális viselkedés, nem tudom, mi a bajod?

2010. jún. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mindegy. Van, akinek nem elég magas az intelligenciahányadosa, hogy ezt értelmezhesse.
2010. jún. 14. 06:57
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a válaszodból látom, itt NEKED van gondod az intelligencia-hányadossal.
2010. jún. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Miből gondolod?
2010. jún. 14. 07:07
 5/17 anonim ***** válasza:
istenem, őrült nagy problémáid vannak... alkalmazd, amit az első írt és kész...bár, ha ugye elvárod, hogy kiszolgáljanak, akkor nehéz lesz :D
2010. jún. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem várom el, sőt, egyenesen gyűlölöm, ha kiszolgálnak. És igen, k.rva jó nekem, hogy ez a legnagyobb problémám, és nem az, hogy nincs pénze a családomnak kajára.
2010. jún. 14. 07:14
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A második válasz az elsöre adott bunkó válaszodra alapul, ebböl látszik, hogy milyen értelmi szinten vagy.


Egyébként meg ha felnött vagy, akkor annyit eszel, amennyit akarsz - és ebböl problémát csinálni igen nagyfokú butaságra vall. Az elsö világosan leirta, hogy mit csinálj, ebböl nem lehet sértödés - és azt meg nem értem, hogy az utolsó megjegyzésed a "nincs pénz kajára" hogy jön ide.

Nekem, amióta befejeztem az ÓVODÁT, azóta nem adagolják ki a kaját, szedek magamnak, és annyit, amennyit enni akarok, többet még sose etem, mint amennyi jól esik.


AZ egész csak mondvacsinált probléma, szerintem NEKED van valami beteges hozzáállásod az evéshez.

2010. jún. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
07:40 azért írta, mert ahol nincs pénz kajára, ott fogyókúrázni szoktak ;)
2010. jún. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha nincs pénzem kajára, akkor NEM fogyókúrázok, hanem éhezek - a kettö közt igen nagy külöbség van!

De akkor sem értem, hogy ez a megjegyzés hogy jön ide a kérdéshez.

2010. jún. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
* különbség
2010. jún. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!