Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek,?

Hogy mondjam el a szüleimnek,?

Figyelt kérdés

Hy,Hogy mondjam el a szüleimnek hogy bulémiás lettem?, Tudom,hogy nagyon hülye voltam,de elkezdetem hánytatni magam mert szerettem volna fogyni,és kezdtem tönkremenni.És most nem tudom mit csináljak, a szülőknek ezt tudni kell?

Pszichológushoz kell mennem?vagy mi ilyenkor a teendő?

Légyszíves ne azt mondjatok h gratulálok,meg h mekkora idióta vagyok mert tudom h az vagyok.

Mostmár ha eszek egyből öklendeznem kell,nagyon megbántam amit csináltam. De most mit tegyek?Mi a teendő ilyenkor?


Előre is köszi...:/


2010. aug. 18. 23:04
 1/8 anonim válasza:
100%

Azt hiszem olyan állapotban vagy már, hogy jobb lesz ha orvoshoz mész. Mert már nem tudod kontrollálni a dolgot.

Gyógyulj meg! Tegyél meg mindent ellene. De ez nem elég, de kell ez a plusz. Az orvos egyedül kevés, Kellesz te is hozzá. Higgy benne és soha ne add fel!

2010. aug. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm a bíztatást,az biztos h mindent megpróbálok megtenni.
2010. aug. 18. 23:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretnek a szüleid, nem fognak haragudni rád. Meg kell érteniük, hogy ez egy komoly betegség, és nem csak azért csinálod, mert nincs jobb dolgod. Ők segíthetnek neked pszichológust vagy pszichiátert keresni, amire most mielőbb nagy szükséged van.
2010. aug. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát az biztos,és köszi a tanácsot,és hogy nem oltogattok,hanem megértetek.
2010. aug. 18. 23:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Van bulémiás ismerősöm.Mindenképp mond el a szüleidnek!

A pszichológus is ezzel kezdi.Ismerősömnek azt mondta,hogy addig ne is menjen hozzá,amíg el nem mondta otthon.Ez az első lépés.

http://www.youtube.com/watch?v=_GrxSbDuQr0&feature=related

2010. aug. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendben,értem.és köszönöm
2010. aug. 19. 00:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg fontos, hogy elmondd. Nagyon sokat tud segíteni. Például megérheted őket, hogy ne süssenek sütit vagy ne főzzék azt a kaját, aminek biztos nem tudsz ellenállni. Vagy csak annyit főzzenek, hogy ne legyen maradék. De az is sokat számít, hogy néha őszintén elmondhatod nekik, hogy most épp nagyon nehéz, és megkérheted mondjuk anyukádat, hogy ülje veled végig az ebédet, és maradjon veled 1-2 óráig, hogy ne tudd kihányni (szándékosan, természtesen).
2010. aug. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a segítséget!nagyon sokat segít h ilyen rendesek vagytok,és tanácsot adtok.

mégegyszer köszi..

2010. aug. 20. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!