Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális a serdülőkori hízás?

Normális a serdülőkori hízás?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok 161cm és 40kg. tudom ez nem sok de pár hete észre vettem magamon a hasamon, hogy igenis van ott felesleg. régebben kockahasam volt most teljesen eltűnt és zsír/háj van helyette. elég sokat szoktam szar kaját enni. volt amikor egy este megettem egy zacskó gumicukrot egy fél tábla csokit egy zacskó jelly bellyt. Szerintetek ez normális? Amúgy heti 2x táncolom és heti 2x pilatesesek.

2018. máj. 13. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
12%

Nem normális. Fejezd be az esti cukor evést, meg a szemét kajákat.

És visszatér a forma.

2018. máj. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Akármennyire nem tetszik, egy bizonyos mennyiségű zsír elengedhetetlen az emberi testen, legyél akár lány akár fiú.

2. erre jön rá, hogy igenis, normális a hízás ebben a korban, mert fejlődik a tested.

3. 40 kg rém kevés, 50 körül kéne lenned. Ebből arra lehet következtetni, hogy minimális mennyiségű izom volt csak a hasadon, de még annál is kevesebb zsír (ami ebben a korban nem jó) és azért tűnt el.

2018. máj. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha kétpofára eszed az édességet,akkor nem a serdülőkorod miatt hízol nyilván :D

Ilyen adatokkal ki van zárva,hogy kövér vagy , de ettől függetlenül nem ártana mértéket tartani az édességekkel,cukorbeteg még lehetsz,meg később elhízott is ha megszokod ezeket a mennyiségeket és így folytatod.

2018. máj. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
161 centihez a 40 kila minden, csak nem sok. Nem értem miért parázol.
2018. máj. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kórosan sovány vagy, izom valszeg csak annyi van rajtad, amennyi a csontjaidat összetartja.

...és mivel szemetet zabálsz, ezért nyilván a kiéhezett szervezeted megpróbálja elraktározni, első körben a hasadra.

Legalább 10 kilót fel kéne szedned egészséges étkezéssel és sporttal, mert így vagy kinyiffansz, vagy úgy elkezdesz hízni a szemét kajától, hogy 150 kilóig meg se állsz.

2018. máj. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!