Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlytartásnál mennyit ehetek...

Súlytartásnál mennyit ehetek egy nap?

Figyelt kérdés

minden hétköznap, de minimum heti 4szer 50 percet futok(kb 8.5km)

fél év alatt sikerült elérnem az ideális súlyomat életmódváltással, eddig 1700kcal korul ettem edzős napon, hétvégén 1500kcal körül.

Természetesen ezek után is igyekszem minőségi ételekből bevinni a napi szükségletem, a mennyiséget emelném inkább, meg néha ha olyan van ennék valami finomságot:) a sport viszont ugyanolyan szinten marad az életemben

Sokfélét olvastam itt már és nem igazán tudom mennyi kalóriára lenne szükségem

A válaszokat előre köszönöm!^^

18L/164cm/50kg


2018. máj. 13. 11:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Eh, de bunkó vagyok, hogy nem köszöntem🤔 na szóval, sziasztok így utólag is^^"
2018. máj. 13. 11:05
 2/4 anonim válasza:
Uhh megkérdezhetem mennyiről indultál? Csak mert nekem is hasonlóak az arányaim és annyi a cél testsúlyom:D amúgy szerintem 300-400 kalóriával akkor simán ehetsz többet,egy hét után meg mérd le,ha ha híztál csökkentsd,ha fogytál növeld és ha nem változott akkor bingo:) ez mindenkinél más nincs egy mindenki számára meghatározott érték úgy hogy te kell rájöjj. :)
2018. máj. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
63ról indultam október vége fele^^ köszönöm a választ!:)
2018. máj. 14. 07:04
 4/4 anonim válasza:
Szia! Hány kalóri vált be neked ? Mert én is sulytartásba kezdenék csak nem tudom mennyivel?
2018. máj. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!