Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alig eszek, mégis hízok. Mit...

Alig eszek, mégis hízok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Minden nap rendesen reggelizek (fél 8 körül) valamit, aztán iskolai menzán ebédelek, meg edzés előtt (5 körül) eszek egy keveset, utána már semmit... Minden nap megiszok 2-2,5 liter vizet, és minden nap sportolok 2 órát verseny szinten... Nassolni csak nagyon keveset szoktam, főleg gyümölcsöt és minden héten tartok csaló napot is... kb 2 hét alatt fogytam valamennyit, de most vissza híztam egy csomót, pedig nem valtoztattam semmin... Valaki tudna segíteni, hogy mit csinálok rosszul?
2018. máj. 17. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy fogyj, majd spontán visszahízz egy csomót, hasonló étkezés s edzés mellett. Max. vizesedtél.


Az nekem nem alig, hogy rendesen reggelizel és menzai ebéd s még egy könnyű vacsora, bár való igaz, nem látom, mennyit viszel be. De csak mert neked szemre alig, még lehet sok kalória. Ahogy az anyagcseréd is lehet meglepően lassú, ez részben genetika.

Első körben ki kéne számolni, mégis mennyit eszel s megnézni, tényleg hízol-e. Mondjuk hetente mérd a súlyod 1-2 hónapig, az megmutatja. Az, hogy 2 reggeli mérés közt megjelenik +1-2 kiló, az még nem jelent hízást.

2018. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lehetséges hogy csak az izmaid nőttek
2018. máj. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Izomról tuti nem lehet szó, az nagyon lassan fejlődik, nem hirtelen egy csomót, nem kezdőnél pedig kalóriatöbblet is kell hozzá.
2018. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem jól étkezel. Ilyen szenny, alapból feldolgozott élelmiszerekből eszel egy kicsit, tényleg csak egy kicsitm, az máris akár 500-600 kalóriát jelent, miközben egy kiadós edészséges ebéd-nek kéne annyinak lennie. (Rántott csirkemell salátával)
2018. máj. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!