Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha rendszeresen csinálok...

Ha rendszeresen csinálok zsírégeto tornát, milyen hatása lesz?

Figyelt kérdés
Szeretnék megszabadulni a felesleges zsírpárnáktól a hasamról,fenekemrol,combomról.Elérhetem ezt rendszeres zsírégeto tornával,(Béres Alexandrána zsírégeto tornája)úgy,hogy mellette nem kovetek szigorú diétát,fogyókúrát,csak odafigyelek az étkezésre?
2010. jún. 14. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha odafigyelsz az étkezésre (biztos tudod, mi tartozik ebbe, szal nem írom le), akkor előbb-utóbb igen. Ez persze az én tapasztalatom. Viszont, ha még annál is jobban odafigyelnél, és eljárnál pl. futni torna előtt, sokkal hamarabb és látványosabban alakulnál át. Én hónapokig tornáztam intenzíven, figyeltem is a kajára, de már elég régóta elkezdtem futni is mellé. Egyrészt, meguntam a tornát a lakásban, másrészt, futással beindítottam a zsírégetést, és aztán jöhet tornával az alakformálás. Sok sikert!
2010. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első tökéletesen leírta:)) DEtto ezt csináltam.))
2010. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat!Amúgy azt értettem az odafigyelés alatt,hogy nem eszem édességet,nem nassolok,helyette sok gyümölcsöt eszem,zsírszegény ételeket eszem,kenyeret nem,ilyesmiket..na meg pesrze sok folyadékot iszom!Szerintetek elég lesz?
2010. jún. 15. 14:16
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és lenne mégegy kérdés: mennyit kéne futnom?20-30 perc elég lenne?Kb.5 kg-t jó lenne leadni: )
2010. jún. 15. 14:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég persze:)) Annyi ami még kellemes,aztán majd növeled az időt és a távot.))
2010. jún. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Kaja jó, sok folyadék is tényleg fontos. Hát.....a 20-30 perc...nyilván jó arra, hogy fejleszd magad, hogy aztán többet futhass. Én úgy gondolom, legalább 40 perc azért kellene, és hidd el, el is fogod érni. Nem kell egyhuzamban, nyugodtan sétálj közben néha, de a zsír olyan piszok dolog, hogy nehezen és sok aerob mozgás után indul be égni. Na, ezt jól megfogalmaztam, de érted:) Csak el kell jutni arra az edzettségi szintre, mikor már nem megerőltető a huzamosabb ideig tartó futás sem.
2010. jún. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!