Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tánccal menyire hatékonyan...

Tánccal menyire hatékonyan lehet fogyni?

Figyelt kérdés
17 F, 176 CM, és 71 kg, vagy 5 kilót akarok le adni , és mostanába kezdtem el shuflézni mert hát tetszik nekem nagyon , tanuló stázisba vagyok és olyan napi 30-40 percet foglalkozok vele de már tiz perc múlva folyik rólam viz, és 20 percenként pihenek meg kb. menyire gondoljátok ezt hatékonynak? mert hát ez nekem élvezetesebb mint egy bármilyen edzés persze van szigoru edzéstervem. Szval akinek van valamilyen az leirhatja azt is szivesen elolvasom.
2018. máj. 17. 20:45
 1/1 Furujika válasza:

Fogyasnal ket szempont van, ami fontos. Az egyik a testmozgas, a masik az etrend.


Ha odafigyelsz, mit eszel, fogysz.


Ha muvelsz testmozgast, akkor nem feltetlen fogysz, mert lehet, hogy tuleszed magad (a mozgas etvagy fokozo). Es ha tobb kaloriat eszel egy nap, mint amit elegetsz, nem fogysz.


Ha odafigyelsz a mozgasra, es az evesre, a ketto szinergista, ebben az esetben van a legjobb eselyed a fogyasra.


Te tancolsz, mert ez tetszik neked, ezzel nincs semmi baj. Azt csinald, amit szeretsz, amellett konnyebb kitartani. Habar, a tancnal vannak jobb edzesformak a fogyasra.

2018. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!