Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fehérjeporral látványosabb...

Fehérjeporral látványosabb átalakulás?

Figyelt kérdés

Fogynom nem kell,edzem elég sokat,ha innám a fehérjeport látványosabb lenne? Eddig semmit nem mozogtam,nemrég kezdtem el.

Napi 1x kell inni?

Mennyit?

22.l


2018. máj. 19. 07:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Legelőször is nem ártana tisztáznod,hogy mi az a fehérje por. Kis rávezetés: ha megeszel 10-15 dkg csirkemellet (aminek fehérjetartalma u.a.,mint egy adag proteinkészítményé),akkor látványosabb lesz a fogyás...? A táplálékkiegészítő nem csodaszer,az egy kényelmi opció.
2018. máj. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom ... :((( Lányként fehérje por jézus istenem... Formásodni szeretnél? Mert igazi izom építés nem létezik a lányoknál, jobb ha tőlem tudod. Azt írtad fogyni sem akarsz, ebből következtetem, hogy fitt akarsz lenni, illetve formás. Na most... EHEZ NEM KELL RETKES FEHÉRJEPOR!!!!!!! Mi ez a fehérjepor mánia? Megeszem és akkor egyből jóvagyok? Étkezz rendesen, egyél a kalóriaszükségleted körül, jól vidd be a makrótápanyagokat, mozogj heti 3-szor, de akkor egy kicsit intenzívebben, és légy kitartó. Ennyi a titok.
2018. máj. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Én lány vagyok és formásodtam, látszik izom, de kigyúrni sem akarom magam, viszont tónusosodtam. Ahogy az első írta, kényelmi opció, ugyanezt étkezéssel is be lehet vinni.
2018. máj. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg próbáld ki és meglátod!


Válassz egy szimpatikus márkát, ízt és napi 1-2 adagot fogyassz el belőle az utasításának megfelelően.


Nem mindenki bír állandóan csirkét zabálni és én úgy vettem észre, hogy amióta esténként fehérjeturmixot iszok (tejjel), azóta sokkal szebb a bőröm és tónusosabb vagyok.

2018. máj. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
az 1. válaszolót kiegészíteném azzal hogy a fehérjét kicsit másképp tudja hasznositani a szervezet, mivel a szilárd tápanyagot jobban tudja hasznosítani, de a fehérje gyorsabban szívódik
2018. máj. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%
Jézusom miket írnak itt... Nem akarod lányként kigyúrni magad? Istenem nem is lehetséges tesztoszterin szedése nélkül fogjátok már fel!
2018. máj. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem arra a kigyúrásra gondoltam, azt hittem ez logikus, ha nem akkor fogd már fel! :D
2018. máj. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
# 2-es, te életveszélyesen sötét vagy! Leesett az állam, hogy egy ilyen ostoba ember képes tanácsokat adni másnak! Nem semmi!
2018. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is sima étkezésből oldottam meg, azután tértem át tejsavó, majd marha proteinre.

Sokkal tónusosabb, teltebb lett az izomzatom.

Elsődlegesen edzés után megy gyors felszívódású fehérje.

De kényelemből is jó megoldás, valamint éhségrohamokra menstruáció előtt.

Édes és egészségesebb, mint valami ch val teli junk food.

Ezek nem mérgező "porok", nem kokszok, csak koncentrált élelmiszerek.

És ez itt már a XXI. század.

2018. máj. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas hogy engem neveznek azok sötétnek akik akik támogatják hogy egy lány "kigyúrja" magát (nyilván nem úgy értetted szivem, de mégis ezt irtad), és emellé még eladnak nektek egy rakat fehérje port... Csak röhögni tudok rajta, fogalmatok sincs erről az egész témáról, de azért sötétnek neveztek.. Sebaj, vedd a fehérje port, vegyél ezt meg az, meg lesz az eredménye. :)
2018. máj. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!