Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fehérjeporral látványosabb...

Fehérjeporral látványosabb átalakulás?

Figyelt kérdés

Fogynom nem kell,edzem elég sokat,ha innám a fehérjeport látványosabb lenne? Eddig semmit nem mozogtam,nemrég kezdtem el.

Napi 1x kell inni?

Mennyit?

22.l


2018. máj. 19. 07:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%

Természetesen jópár kiló izmot fel lehet szedni nőként, honnan jött most ez az új tévhit, hogy nem? :D


A fehérjepor fehérje, mint a tojás, hús, ésatöbbi.

Teljesen irreleváns, hogy fehérjeturmixot is iszol vagy csak rendesen eszel. A fő, hogy vidd be a fehérjét.


Fehérjeszegény étrendben persze jó, EDZÉSTŐL FÜGGETLENÜL.

A fehérjeigényünket kicsit megdobja az edzés (pláne ha szálkásítunk vagy tömegelünk. súlytartáskor valamivel kevésbé), de csak kicsit. A fehérje kell a működésünkhöz, még ha semmi aktivitásunk nincs, akkor is. Ha valamiért étellel nem tudod bevinni, hasznos a por. Én rendesen eszem, nekem felesleges, sőt terhelő, a túlzott fehérjebevitel nem jó.

2018. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen egy lány is kigyúrhatja magát (ez teljesen jó kifejezés), a hozzá tartozó naturál max szintre, ez azért nem kevés. Csak ez nőknél nem az a szint, mint férfiaknál, persze férfiaknál sem valami sok, a homo sapiensnek megvannak a korlátai, a legremekebb genetika mellett is.


Aki sosem látott még szép, izmos (de naturál) női karokat és combokat, afelé részvétem.

2018. máj. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem mondta hogy nőként nem lehet izmot felszedni, csak nálam a kigyúrás egy kicsit más szintet jelent, amit nőként nem lehet elérni. Természetesen a táplálékkiegészítővel sincs baj, csak nem értem neked miért kell az? Nem értem miért nem lehet egy egészséges táplálkozást felépíteni, feldolgozatlan élelmiszerekből bevinni a megfelelő szénhidrát, fehérje, zsír, rost mennyiséget, ahelyett hogy inkább fehérjeporoznál. Hidd el nem nagy kunszt, mert annak semmi értelme hogy eszel összevissza és akkor ráiszod a fehérje turmixot.
2018. máj. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A kigyúrás nekem az, hogy az ember megközelíti a naturál maxát. Nem az, hogy hatalmas izmai lesznek, mert arra férfiak sem képesek koksz nélkül s nem is az, hogy megközelíti az átlagos fiatal, egészséges férfi naturál maxát. Ha neked igen, akkor egyetértek, nő olyat nem tud. De izmosodni azért szerencsére igen.


Azzal is egyetértek, hogy együnk rendesen, de van, aki általam érthetetlen okokból erre nem képes. Akkor inkább pótolja kiegészítőkkel (csak addig, amíg meg nem tanul rendesen enni, remélhetőleg), mint hogy elbomoljanak az izmai.

2018. máj. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!