Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért lett divat a kövérség?

Miért lett divat a kövérség?

Figyelt kérdés
Miért mondják a legtöbben, hogy már nem divat vékonynak lenni, a srácoknak is jobban tetszik a husi, beszólogatnak, hogy egyél már... Én soha nem szóltam be egy kövérnek sem, de cserébe folyton a fejemhez kapom, hogy én nem vagyok jó!
2010. jún. 14. 22:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

22:49-es kommented, hogy utcán, idegenek rögtön ebbe kapaszkodnak bele. mibe? idegenek az utcán? legyen kicsit több önbizalmad és minden rendben lesz, nyugi, nem érdekled az idegeneket, sokkal jobban önmaguk érdekli őket.

túlzás, hogy divat lenne a kövérség, ha ez megnyugtat, egy kövér lánynak sokkal többször szólnak be, van amelyik ezt tudja kezelni (önbizalom) és van amelyik nem.

2010. jún. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%
Azért a beteges soványság és a kövérség között elég nagy átmenet van. A zörgő csontok tényleg csúnyák, de ugyanígy a kövérség sem jó (ráadásul mindkettő ugyanolyan veszélyes az egészségre). Van egy normál tartomány, ez elég tág. Elképzelhetőnek tartom, hogy az anorexiás tiniideálhoz képest egy amúgy teljesen normálisan kinéző lány már "husinak" számít, de ez csak képzavar. Nem ő a husi, csak nem a véznákhoz kéne hasonlítani.
2010. jún. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

23:42:

Nem baj, ha nyers vagy, nem azt várom, hogy sajnáljanak, hanem véleményeket, mindegyik számít!

2010. jún. 15. 10:26
 14/14 anonim válasza:

Nem lett divat a kövérség, csak egy pár debil gondolja!

Akik különböző okokból kifolyólag képtelenek lefogyni emberi súlyúra, azok állítják be magukat úgy, mintha most az lenne a divat, és ők most milyen divatosak...

Ettől már csak a műkajákon, meg vitaminöntetes salátákon élő, reformkonyhás divatmajmok a gázabbak... Az a másik véglet

2023. júl. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!