Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Emiatt lehet falás, éhezik a...

Emiatt lehet falás, éhezik a szervezetem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi kb 1 hónapban szinte alig ettem. Egyrészt nagy volt a hajtás az egyetemen, nem volt szinte semmi időm. Másrészt élveztem, hogy fogyok és mennek le rólam a kilók (4 kilót fogytam). Azért így sem vagyok ám vékony!

Mostanában valahogy gyengébb vagyok lelkileg, vagy nem tudom de sokszor jön rám kifejezett falásroham, meg inkább a szénhidrátban gazdag ételeket kívánom! Lehetséges, hogy a szervezetem kimerült és így jelzi, hogy éhezik?

Mit tegyek? Tudom nem volt jó amit csináltam, de késő bánat =( Tudnátok nekem olyan ételeket, zöldségeket gyümölcsöket mondani, amik nem hízlalnak de eltelítenek?


2010. jún. 14. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Mi az a falás? Megindul magától a kezed vagy mi? Felnőtt emberek vagyunk, legyen már annyi önkontrollod.
2010. jún. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
71%

ennyi idiótát, mint az előttem lévők..borzalom


na szóval pl egyél gyümijoghurtot és tegyél bele két kanál zabkorpát, az garantáltan eltelit, nálam beválik

2010. jún. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Pontosan. ha eddig megszokta a szervezeted a szénhidrátot meg ezeket és ha 1 idő után nem eszel, akkor a szervezeted hiányolni fogja. Nekem is volt ilyen.
2010. jún. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
persze, hogy falásroham jön rád, ha koplalsz....egyáltalán mi a napi étrended?
2010. jún. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!