Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lenné értelme fogynom? Ha...

Lenné értelme fogynom? Ha igen mennyit?

Figyelt kérdés

50 kg ,161 cm vagyok,16 % tetszsirral az izomzatom fejlett. Heti 3x 2 órát edZek,és 2-4x elmegyek futni+otthon szoktam meg erősíteni. Nagyon kevéset eszek

. Mégsem vagyok megelégedve az alakommal,olvastam,hogy 41-54 kg közt az ideális,amiben én benne vagyok,de még fogyni szeretnék, lenné értelme?



2018. máj. 21. 01:48
 1/8 A kérdező kommentje:
13/L lemaradt 😊
2018. máj. 21. 01:49
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Hízni lenne értelme, sovány vagy, 13 évesen elmegy, de ideje lenne észbe kapni!
2018. máj. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Ne fogyózz, semmi értelme.

Sportolj sokat, izmosíts. ;)

2018. máj. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
még fejlődő szervezet vagy, semmi értelme fogyózni. Pont jó így. Anyukád nem szól, hogy 2-kor még ébren vagy?
2018. máj. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Írj :)
2018. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi értelme fogynod fejlődő szervezeted van, sportolj izmosodj.
2018. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hol az istenben olvastad, hogy 161 centivel 41 kiló lenne az ideális?! Még így is sovány vagy!
2018. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kit érdekelnek a kilók, pláne statisztikai ideális dolgok, te egyéni vagy, egyéni testalkattal, izomtömeggel, ésatöbbi. Nincs is olyan, hogy ideális súly.


Ha konkrétan látsz magadon hájpacnit, fogyj, a mérleg miatt semmiképp.


Lánynak nagyon kevés ez a testzsírszázalék, eszedbe ne jusson még tovább csökkenteni, bár nem tudom, mivel mérted, manapság gyakori, hogy elvileg lemérik és köszönő viszonyban nincs a valósággal.


Én edzenék tovább és sokat ennék, nem keveset. Persze nem túl sokat, hogy hájasodjak, hanem csak kicsit, hogy lassan növekedjen az izomtömegem. De ha nem akarod, akkor a súlytartás is OK.

2018. máj. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!