Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 7 Hét alatt mennyit tudok...

7 Hét alatt mennyit tudok fogyni, ha csökkentem a kalóriabevitelt és futon 3.5km-t?

Figyelt kérdés

Magasságom 158cm, súlyom 68kg, cask 4 órában - nem fizikai - dolgozom. Munkahelyre igaz sétálok oda vissza, de cask 25 - 25 perc. 5 nap tervezek futni, természetesen először biztos lassabban megy majd -gyerekkoromban futó voltam, így egy-két technikát ismerek-, és majd később rákapcsolok, talán km-t is többet futok. 1100-1500 kalóriára gondoltam lecsökkenteni az adagom.

A végcél 55-58kg lenne. Ennél nem nagyon akarok lejjebb menni. Kicsit formálni is akarom magma. Mindenhol van bőven többletem sajnos. 1. szülés után még le tudtam fogyni rögtön, akkor 80kg fölött voltam, cask diétával fogyóztam, de most a 2. szülés óta nem tudtam rávenni magma, hogy lefoggyak és már több, mint 3 éve rajtam van a többlet. Mennyi időmbe fog kerülni, mire lefogyok és kicsit formásodom. Nem akarok én izompacsirta lenni, csak kicsit formásodni.


2018. máj. 21. 16:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, 35 éves vagyok, ha ez számit valamit.
2018. máj. 21. 16:24
 2/2 anonim ***** válasza:

1300-1500 kcal még mehet, ha jól bírod, de alá nem mennék futás mellett.

Nem lehet tudni a fogyási ütemet, majd meglátod. Ha az anyagcseréd nem lassú, fogyhatsz akár heti 1 kilót is, de ezt nem lehet tudni előre.

2018. máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!