Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van, hogy valaki kifejezetten...

Van, hogy valaki kifejezetten túlsúlyos, de nőként szinte teljesen lapos mellű marad? Vagy a mell mindenképp jelentősen megnövekszik?

Figyelt kérdés
2018. máj. 23. 23:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%
Simán. Sógorom lánya 25 éves, 120 kg és olyan 110 A-B a mellmérete. Nagyon csököttül néz ki.
2018. máj. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Persze hogy van. Láttam már sok duckó nőt, akinek alig volt melle.

Mint ahogy tök vékonyaknak is lehet nagy.

2018. máj. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

A vékonynak lehet nagy melle teljesen máshová tartozik.


Éppen azért jutott eszembe, mert a kövér férfiaknak is "megnő" a mellük, a mell jórészt zsírszövet.


Ha láttam volna már ilyet, nem kérdeztem volna, de azért nem központi probléma számomra, tehát különösebben nem figyeltem soha, csak eszembe jutott.

2018. máj. 24. 19:18
 14/14 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"A vékonynak lehet nagy melle teljesen máshová tartozik."


Miért tartozna máshová? Az emberek, de különösen a nők különböző helyeken "tárolják" a zsírszöveteiket. Van, aki a combján, van, aki a hasán, más a fenekén, megint más a mellén. Aki genetikailag kis mellű, annak nem lesznek "dudái" attól, hogy megbízik, mert a mellében kevés zsírsejt van.

2018. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!