Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SOS segítség! Hízni szeretnék...

SOS segítség! Hízni szeretnék de akár mennyit eszek nem akarok hízni?

Figyelt kérdés
Ha valaki esetleg ugyan ebben a problémán küzdött és mégis hízott valamitől vagy valahogy az letszives segítsen már nekem mert akár mennyit eszek rengeteget de 1 dkg sem akar rám jônii !
2018. máj. 24. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem eszel sokat, csak azt hiszed. Alig eszel valamit. Csibeadagokat.
2018. máj. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pedig. De de este mindenféle nasi stb
2018. máj. 24. 10:45
 3/13 anonim ***** válasza:

de jó neked hogy bármit megehetsz..!

persze tudom hogy ez neked probléma.


hány kg vagy és hány centi?

2018. máj. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Ne akarj meg hízni , engem is szivattak álandóan suliba hogy miért vagyok ennyire vékony ami nagyon bántott is , 170cm es 50kg voltam ,én is megszerettem volna hízni , és sikerült is 10kg-t most pedig inkább szeretném vissza kapni a régi alakomat :( és sehogyan sem tudom leadni....


Egyébként úgy hiztam meg hogy jó izüen elkezdtem enni , mert annó csak kényszerböl ettem , most pedig izlik is a kaja és kívánom mindíg :(

2018. máj. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok 164cm és 48 kg nagyon kevés
2018. máj. 24. 11:35
 6/13 anonim ***** válasza:
De miért nasival akarsz hízni? Inkább rendes kajával hízz, amivel izmot építesz.
2018. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, 20 évesen nekem is képtelenség volt. Csinálhattam akármit. A megoldás az IDŐ lett, 30 év felett már megy a dolog, persze most se könnyen, azóta is erőltetetten tömöm magamban az ennivalót. Egy biztatót mondok a jövődre nézve: nekem most kiváló, irigylésre méltó alakom van, míg a korosztályom nagy része nem éri el a hasától a cipőfűzőjét se, vagy két helyet foglal a hátsójával egy buszon. Akiket én anno irigyeltem.
2018. máj. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Aból is szoktam enni de abból nem sokat vajon ha edzenék akkor 2'hónap állat híznék valamennyit?
2018. máj. 24. 12:06
 9/13 anonim ***** válasza:

voltál már vérvételen hogy minden oké e?

az egyik ismerősőm is bármit és bármennyit ehetett semmit nem hízott, nagyon vékony volt. és kiderült hogy pajzsmirigy felülműködése volt

2018. máj. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem eszel eleget. Mégis mennyit eszel, 2000 kcalt? 2500-at? Attól nem mindenki tud hízni, főleg, ha aktívabb, erről az esetedben nem tudok.


Lehet, hogy eleget eszel, de rád nem jön háj és kész. Van ilyen. Ekkor izmot kell építened. Kalóriatöbblet, elég fehérje, jó edzés és pihenés és mondjuk pár év türelem.

Az első 2 hónap alatt valószínűleg 1 kiló sem jön fel, ha lány vagy.

2018. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!