Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek ma? (lent)

Mit egyek ma? (lent)

Figyelt kérdés

Fogyózok.

4ig minimum bent ülök a munkahelyemen, de tegnap nem volt időm ebédet csinálni mára. Ettem natúr joghurtot, kekszet reggelire és egy almát tízóraira, közeledik az ebéd és nem tudom, hogy ha 12-13 óra körül kimegyek a boltba, akkor mit vegyek. Valami olyan tipp kellene, ami

- elég erőt ad 4ig, mert sok a munkám - de mégsem túl sok kalória

- könnyen meg lehet enni egy irodában ülve(:


2010. jún. 15. 11:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És nem gyümölcs, hanem vmi tartalmasabb..
2010. jún. 15. 11:45
 2/11 anonim ***** válasza:
Pl Halkonzerv. Ami nem olajban van, hanem pl mexikói halkeverék.
2010. jún. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

talán teljes kiőrlésű kenyérből salátával és sovány felvágottal egy szendvics, bár ha most mész a közértbe,szerintem csak a kenyeret és a felvágottat tudod megvenni...ez tudom ajánlani:)

sok sikert a fogyóhoz

2010. jún. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha van a munkahelyeden mikró bármilyen fagyasztott zöldséget, zöldségkeveréket 4-5 perc alatt meg tudsz párolni benne, pici sóval+vegyél sovány felvágottat. Esetleg egy klassz teljes kiőrlésű vagy magos-sajtos kifli jó hideg kaukázusi kefírrel! :)
2010. jún. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

szerintem egyél PAPÍRt, ha nem vagy magasságod-87 kg-nál több ,akkor tökre felesleges fogyókúrázni, ha meg igen, akkor MOZOGJ!

Nem értem mi a jó a fogyókúrában, kéne szervezni iylen csere-ember programot afrikával...

2010. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki normális választ bírt írni!

A mikrós zöldségezés pl nagyon jó ötlet!:)


Az utolsó értelmesnek üzenném, hogy megnézem mikor mozogsz te a munkahelyeden, ha az irodai munka:DD Már ha egyáltalán egy ilyennek van munkahelye, mert nekem úgy tűnik hogy otthon, unalomból írogatsz feleslegesen.


Amúgy reggel úszni járok este futni nagyokos, úgyhogy ez nem jött be;)

Puszi

2010. jún. 15. 13:14
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja és a kérdés nem az volt, hogy szerinted (vagy akárki szerint) kell-e fogyóznom:D Tanulni magyarul.
2010. jún. 15. 13:16
 8/11 anonim ***** válasza:

informatikus vagyok, járok gyúrni;

csak nem értem, mi a francért jó, hogy 0% zsírt akarnak a nők mostanában, mindenki tudja, hogy az ideálnak mutatott nők, mind photoshoppolt képekkel jelennek meg; ha élőben vékonyak max 2 napig tudják megtartani...

2010. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Honnan is ismersz te engem, hogy így általánosítva rám húzol egy sémát?

Ki mondta, hogy a ps-csajokra szeretnék hasonlítani?

Ki mondta, hogy 0% zsírt szeretnék magamon?


(és nem mellesleg ki kérdezte, hogy mit tanulsz és mit sportolsz? :D)


Érdekes emberek vannak itt. Beleszólni más életébe, aaaazt tudsz, véleményt formálni szintén, de normális választ adni VAGY csendben maradni már nem megy.


23/L

2010. jún. 15. 13:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Na végül mi lett a választás?
2010. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!