Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 15-20 perc futás ér valamit?

Napi 15-20 perc futás ér valamit?

Figyelt kérdés
azt mondják 20 perc után kezd el a szervezet zsírt égetni.. de én kezdő vagyok és 15 percig nehezen kocogok/ futok nemhogy 20nál többet fussak:(:S
2010. jún. 15. 14:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

hát sztem több mint a semmi, valami csak csinál. =) én is mostanában elkezdtem megint futni de én nem időre futok, hanem kifutok a gyógyszertárig meg vissza, ez úgy összesen 4-5 km , és 20-22 perc mire lefutom, meg hallottam olyat is hogy 40-45 perc mire beindul a zsírégestés, szal ahány ember annyi variáció. : SSS

De azért én azt mondom csak így tovább és sok sikert! Meglátod, biztosan lesz eredménye.(Persze a kaja jelentősen befolyásolja a dolgokat, mint tudjuk. =))

2010. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
*valamit csak csinál
2010. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden mozgás ér valamit. Kezdeti napi 4-5 km-vel, nem mindennap, szép lassan megerősödsz, akkor majd több/gyorsabban is megy. Ne felejts el nyújtani/lazítani utána.
2010. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Csináld úgy hogy fölváltva futsz és sétálsz, ezt akár egy óráig is lehet űzni. Szépen lassan belejössz a csak futásba.
2010. jún. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha kezdő vagy, nem kell egyhuzamban annyit futnod. Nyugodtan sétálj pár percenként 1-2 percet. Én sem bírtam eleinte futni: 2 perc után megálltam (vagyis gyalogoltam), aztán megint futás, megint gyaloglás. Manapság már 4-5 km-t futok, de mindenképp 35-40 percig, és még mindig meg-megállok kis időre. Ez nem baj, érzem, hogy napról-napra jobb az erőnlétem (sőt,a kedvem is a futáshoz), és eljön majd az idő, mikor az egészet egyben lefutom. Mint ahogy majd te is:) nálam kevésbé senki nem bírt és szeretett futni, és lám....futkározok jó kedvvel és erőnléttel:) csak ne add fel.
2010. jún. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hol van már az első 5 km-es kollega?;) Ő tudna hasznos dolgokat számodra!
2010. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ér, annyival is többet mozogtál. Idővel pedig majd egyre többet bírsz, csak ne add fel. :)
2010. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
53%
30 perc után indul be a zsírégetés, tehát egy teljes óra kocogás, vagy gyors sétával kombinálva tökéletes eredményt ér el. Ugyanígy 1 óra biciklizés is, vagy 1 óra úszás.
2010. jún. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sokkal több mint a semmi.
2010. jún. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

huuh köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!!


Akkor az megfelelő lenne ha pl

elmennék fél órát biciklizni aztán kb 5 perc múlva.. elmennék futni 20 percre.. ?

2010. jún. 15. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!