Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy kezdjem a fogyókúrámat?

Hogy kezdjem a fogyókúrámat?

Figyelt kérdés

39 éves óvónő vagyok és egy év alatt felment rám tíz kiló!

Szégyellem magam! 68 kilóval lettem terhes! 78 kiló voltam utána, idén pajzsmirigy betegséget (aluműködést) diagnosztizáltak nálam!

8 éves a kislányom, és évek óta próbálkoztam fogyókúrákkal! Kaptam gyógyszert is.

90 kiló vagyok. Keveset mozgom, szeretem a szénhidrátot, keveset iszom! Kellene egy jó tisztító kúra, mert fel vagyok vizesedve és alig tudok menni. Olyan fáradékony vagyok, hogy este csak fekszem😓...

Tudom, elhanyagoltam magam, de mivel nagyon elkeseredett vagyok, nem tudom hogy kezdjem...



2018. máj. 29. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Első lépésben hagyd el a cukros üditőket és az édességeket.

Második lépésben hagyd el a kenyeret, krumplit, rizst és tésztát.

2018. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miket eszel? A cukor elhagyása vagy minimalizálása mindenképpen jó ötlet, a többi... Nos, ahhoz kevés az infó.

Sétálj azért, aztán remélhetőleg majd tudsz többet is mozogni.

Eszel elég fehérjét? Kell is és általában a legjobban laktat. Zöldség? Ami szénhidrát, de más dolog megenni egy halom zöldséget, mint egy szelet kenyeret, nekem az előbbi jóval nagyobb élvezetet is ad, bár szeretem a kenyeret, amióta igazán jól sütök. Eszem is, de közel sem mindennap.


Nem feltétlenül kellenek drasztikus változtatások, de valamennyi azért igen. S esélyes, hogy az egészséged miatt azért nagyobb is...

2018. máj. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!