Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék -30 kilót fogyni?

Hogyan tudnék -30 kilót fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos nagyon elhíztam és szeretnék minimum 30 kilót leadni.

Tudom, hogy ehhez szükséges a diéta és a sport is de nem akadály!

A sport része már megoldott, viszont a diétákkal kapcsolatban nem nagyon vagyok otthon...

Segítsetek kérlek!

Kinek milyen diéta jött be? Mennyit fogytatok vele és mennyi idő alatt?

Rengeteg diétáról hallottam már, de nem tudom mi az ami tényleg segít.

Nektek mivel sikerült elérni a célozokat?



2018. jún. 11. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Egyél feleannyit, mint most. Pont. Az vagy, amit megeszel.
2018. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

- Kalóriaszámlálás.

- Tartható és egészségileg megfelelő napi kalóriakeret, csalónapokat és "csalókajákat" beleszámítva.

- Több fehérje, víz, rostok és zöldségek. Édesebb gyümölcsök mértékkel.

- Minél kevesebb magas GI szénhidrát.

- Alvás

- Stressz minimumra

- A napi tevékenységed kösse le figyelmed és érezd jól magad vele.


15 Kg-t fogytam hosszú idő alatt, váltakozó tempóban.

2018. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kalóriát számolok. 3 hét alatt már lement 3 kiló 90-ről indultam. A kalóriabázis oldal sokat segíthet. Beállítod a célod és látod, hogy belefér-e egy süti vagy big mac az adott napodba :D
2018. jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló tökéletesen összefoglalta.
2018. jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én életmódot váltottam, drasztikusan és többször, olyan irányban, ami nekem személyre szabottan alkalmas (a drasztikus váltás is ilyen, mindig ez jött be, a fokozatosság nem az én asztalom, bár az alapos szénhidrátcsökkentést azért 2 ugrással vittem át. most újra fentebb van, mert más a módszerem).


A legfontosabb elem a már említett szénhidrátcsökkentés volt, de változó, hogy mennyire kell/érdemes levinnem, más embereket is nézve pedig még nagyobb a szórás. Tapasztald ki, nálad mi a jó érték s ez igaz a zsírra is. A fehérje viszonylag jól kiszámolható, elég kötött makró.

Ma már az étkezésszám a legfontosabb, most épp ez alapján fogyok, kevesebbet foglalkozva a szénhidráttal, de azért nem szállok el vele (rendszeresen legalábbis), tudom, hogy nekem egész életemben szénhidrátszegényen kell táplálkoznom s ez meg is felel.


Lassan fogytam s fogyok (remélem, majd begyorsul, mert esély van rá), de ez az erőfeszítéseken és a mozgásmennyiségen nagyban múlik (no meg a jóllakáson). Én sosem akartam áldozatokat hozni s nem is fogok, de ez így lassú életmódváltó folyamatot eredményez.


Úgy tűnik, elhatároztad magad elég jól, na ez is kulcs. Ha odateszed magad, fogyni fogsz (ritka betegségeket kivéve).


Rengeteg diéta van, rengeteg egészséges diéta is és mind segít, ha kalóriadeficitben eszel. Ami láthatóan nagyon önsanyargató számodra (még ha mindenki más lelkesedik is, hogy milyen laza, te egyedi vagy), azt ne csináld, van másik.

2018. jún. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Norman Bates ***** válasza:
43%

A keto dietat tudom ajanlani, 5,5 hete csinalom, -10kgnal jarok.

Magas zsir, <20g ch. Nezz utana, kb 2 het utan teljesen elmult az ehsegerzetem, nem is tudok 1200kcal-nal tobbet megenni/nap. 4-6 het utan zsir adaptalt leszel, vagyis effektiven egeti a tested az e

raktarozott zsirt.

2018. jún. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ADF diéta, olvass utánna :)
2019. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!