Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Motiválóbb, ha mérem a súlyom...

Motiválóbb, ha mérem a súlyom vagy felesleges és hagyatkozhatok a tükörre?

Figyelt kérdés
2018. jún. 13. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Mi honnan tudjuk, hogy neked mi a motiválóbb?
2018. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szia tükörre kell hagyatkozni!! eleve ha izmosodsz, mérleg többet fog mutatni.
2018. jún. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Comb és derék körméretet kell lemérni.
2018. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak így tudtam megfogalmazni a kérdést. Természetesen nem arra gondtoltam, hogy mások találják ki, nekem mi a jobb.
2018. jún. 13. 20:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem tudja kezelni a súly teljesen szabálytalan viszont természetes ingadozását jobb ha a centiket méri. Én is ilyen vagyok sajnos és jobb lenne centizni de nem vagyok képes szabályosan mérni magam szóval súlyt mérek de sajnos néha kiakadok. Viszont a legtöbb esetben látom a változást a mérlegen is.
2018. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát, ha fogyózol, tehát mondjuk 1500 kalóriát eszel, akkor annyira sokat nem izmosodhatsz, szóval mérheted is magad. Nem mindennap, de havonta, hetente, ahogy neked jó. A centi is nagyon jó motiváció, viszont ott egy hónap alatt nem lesz változás.

Szóval jó az a mérleg is, ha nem ész nélkül csinálja az ember.:D

2018. jún. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a tükörben 60 kilónak látom magam miközben 90 vagyok. Szóval nem hiszek már neki. Jobban motivál, ha látom hogy mennek le a grammok és centik, mert hetente csípő-derék-mell bőséget is mérek. 3 hét alatt 4 kilót fogytam és 4-5 centit karcsúsodtam. Tükörben annyira nem látom a változást
2018. jún. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a mérleg jött be mert én még mindig nem láton magamon azt a 16 kiló minuszt. A környezetem mondja de én nem látom. Pedig már elvileg jó vagyok mert 160cm hez 58kg vagyok. 74kg voltam. De emlékszem az első 3-4kg gyorsan lement így az nagyon motivált engem ha víz volt ha zsír akármi lehetett engem motivált. aztán fél év alatt a többi is lement. Még a ruháim lötyögnek rajtam az is motivál😂.
2018. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a fotózás jött be. Csinaltam egy kepet magamról fehérneműben szemből és oldalról egészalakos tükörben. 2 hét után túl sokat kilóban nem vettem észre viszont képeken már elég jól látható volt a változás. Bár én nagy súlyról indultam.
2018. jún. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is a fotózást ajánlom ,nekem az jött be a legjobban:D

A mérlegen én alapból csak havi egyszer,menstruáció után mérem magam ,így nagyjából reális képet kapok az eredményről,egyébként meg egy katyvasz,fel le ugrál a ciklus során a testsúly nőknél 2-4 kiló is lehet ,ez inkább demotiváló számomra :D

2018. jún. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!