Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék,167cm és...

Fogyni szeretnék,167cm és 61kg vagyok legfőképpen a combomból és a hasamból szeretnék fogyni. Kb. Olyan 55 kg szeretnék lenni hogyan tudnék fogyni? Miket egyek (gluténérzékeny vagyok) vagy milyen mozgást végezzek?

Figyelt kérdés
2018. jún. 16. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván írunk itt neked egy könyvet, tartunk neked online edzést és táplálkozási szaktanácsadást. Ja,és természetesen mindezt ingyen.

Legalább a legalapvetőbb dolgoknak nézz már utána,ha már az a qrva okostelefon ott van a kezedben!

2018. jún. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ eddig hogy és mennyit ettél és mit mozogtál. Ha 0 a mozgás az is segíthet ha elkezdesz kocogni. Ha eddig sok cukros üdítőt, csokit ettél, elég ha elhagyod ezeket.


De ha alapból mozogni is szoktál és nem eszel sok cukros lisztes stb ételt akkor próbálj meg számolni.

kaloriabazis.hu-ra regelsz és számon tudod tartani mennyi kalóriát viszel be és égetsz el. Nekem ez vált be

2018. jún. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fogyáshoz a gluténérzékenység hozzá fog járulni, mivel akkor már egy jó pont, hogy szemetet nem ehetsz. :)


Ha konditerembe jársz, mindenképp guggolj, lépcsőzz. Az jó combra + fenékre.


Mivel helyi fogyás nincs, így ezek a gyakorlatok is az izmodat fogják megedzeni, szebb lesz a látvány, ha lejjebb nem is mennek térfogatban az adott testrészek.


Igazából edd azt, amit eddig, csak kevesebb szénhidráttal. A gluténmentes táplálkozás nagyon egészséges, még ha a betegséget átoknak is tartjuk...


25/F

2018. jún. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó kettő válaszolonak!
2018. jún. 25. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!