Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Soványan hogy lehet rajtam...

Soványan hogy lehet rajtam testzsír?

Figyelt kérdés
178 cm 67kg vagyok soványnak nézek ki de hasamon van felesleg és az arcomon is, kezeim lábaim vékonyak. Milyen edzést javasoltok?

#edzés #diéta #fogyás #életmodváltás
2018. jún. 19. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Skinny fat

Ezt a kifejezést használják azokra, akik vékonyak, és nincs rajtuk izom.

A te esetedben is az a probléma, hogy nincs elég izomtömeged. A feleslegedet nem ledolgozni kell sok edzéssel, hanem pont fordítva. Többet kéne enned, hogy hízz. Ha sportolsz valamit, akkor izmot is fogsz magadra szedni, és akkor a felesleged sem lesz feltűnő, hanem "normális" leszel.

2018. jún. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Mindenkinek van testzsírja (illetve állítólag van betegség nulla testzsírszázalékkal s gondolom, az éhhalál előtt is összejön férfiaknak az igen alacsony érték), de a te számaidba lazán fér sok kiló felesleg is, csak gyenge izomzat kell hozzá.


Teljes testes erősítő edzés nem ártana, persze megfelelő étkezéssel.

2018. jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
80%
Testzsíra mindenkinek van. Ez a normalis. Egyebkent mindenkinek ugyanannyi zsírsejtje van csak nem mindegy hogy mekkora mennyiségű zsírcseppet tartalmaz a sejt.
2018. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Gondolom, pasi vagy, mart ha lany volnal, akkor ilyen aranyokkal jol neznel ki.

En a fegyencedzest javaslom - netrol ingyen letoltheted a konyvet (az eleje uncsi blabla, a vegen megtalalod a lenyeget).

2018. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, a (cim)kerdesre a valasz:

amennyi (es ahol) zsirsejt kialakult csecsemokorban, annyi marad egesz eletedben, es annyival tudsz "gazdalkodni". :)

2018. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!