Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le?

Hogyan fogyhatnék le?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22 éves lány vagyok, 160 cm és 59 kg.

Nagyjából 4 éve egyszer már fogytam 35kg-t,de a vége az lett hogy anorexiás voltam, azért azt mégsem kéne most.

52kg voltam mikor mindent ettem ahogy akartam, csak gyors kaját nem. Aztán összejöttünk párommal, egy nyár alatt 56kg lettem attól, hogy heti 1x mekiztünk egyet. Nyár végén ugye kevesebb időnk lett, folytattam a mozgást (azt végig csináltam, heti 5-6x 45 perc) le is ment valamennyi, olyan 53kg-ra kb. Most karácsonykor még mindig 55 kg voltam, úgy év elejéig. Aztán fizikai alkalmasságira készültem, mondhatni "tömegeltem", szépen megizmosodtam az igaz, de zsír is jött fel. Azóta igaz volt egy hónap kihagyás de a heti 5-6 edzéshez igyekszem tartani magam. És eljutottunk ide mostanra, hogy már rég igyekszem diétásan enni (egy egy nagyobb kaja becsúszik, mondjuk 3-4 egy hónapban), mozgok meg minden anyám kínját próbálok, de sehogy nem megy le az a kb 3-4 kg amitől boldogabb lennék. Mit csináljak még?

Étkezésben napi 3-nál nem tudok többször enni, ez valami gyümölcs vagy joghurt reggelire, hús zöldséggel ebédre, és túrókrém (én csinálom, 1 doboz túró 1 pohár natúr joghurt összekeverve turmixban, aztán eszem ameddig tart, de úgy 4 napig tuti). Az edzés egyik nap kardio jellegű (kocogás, ugrókötél, tánc), míg máskor súlyzós, vagy pilates. Edzés után 1x14g fehérjét megiszok, olyan 600ml vízzel, amivel együtt olyan 2 liter körül van a folyadék bevitelem is.


Köszönöm ha elolvastad és van ötleted :)



2018. jún. 5. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:
A napi 3 evéssel nincs baj. Milyenek a makróid? Jókkal muszáj fogynod... Látod, hogy van fölös zsír? Mert már arra is gondoltam, hogy izmos vagy és a szervezeted nem akar zsírt veszteni sehogysem (nyilván rá lehet kényszeríteni így is, de sokkal egészségtelenebb, brutálisabb módszerekkel s azt nem ajánlom).
2018. jún. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!