Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrám első hetében...

Fogyókúrám első hetében vagyok sportolok és egészségesen étkezek viszont nagyon megkívántam a nutellát de holnap megyünk nyaralni és ott is tuti eszek majd valami édeset mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. jún. 21. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha megeszel EGY KANÀL nutellát, attól nem hízol, ha belefér a napi keretedbe.


Ha meg az elsöre hallgatsz és letiltod magadnak teljesen, akkor a vége csak az lesz, hogy amikor már nagyon hiányzik, akkor megeszel egy egés üveggel.

2018. jún. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell eldöntened. Amikor én kezdtem, azonnal elhagytam a cukrot, szóval a Nutella nem volt számomra étel többé.

Az tuti segített, hogy sok csokit és sütit ettem :) Persze cukormenteset, házit.


DE alkalmanként még én is képes vagyok megszegni ezt, nyaralsz, eszel édeset, egészségedre! Nem ez lesz a hosszú időt igénybe vevő fogyásod kerékkötője.


Ami a Nutellát illeti... Ha tudod, hogy te fél üvegig meg se állsz, akkor ne egyél semmiképp, semennyit. Inkább fogj egy kocka tömény étcsokit (miután a többi kockát szétosztottad a családod között, biztos, ami biztos), az sokaknak jó. Vagy csinálj egy kakaót. Vagy mást, amiből nincs előtted kiscsillió kalória egy üvegben...


De ha tudsz egy kanállal enni s biztos vagy benne, hogy ez nem indít el lavinát, végülis ehetsz, attól még ugyanúgy fogyhatsz. Neked kell érezned, hogy az önmegtartóztatás vagy a falat Nutella okoz majd nagyobb károkat a jövőben.

2018. jún. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan egyél nutellát. Te úgy se fogsz lefogyni.
2018. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!