Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kalória lenne ideális...

Mennyi kalória lenne ideális számomra napi 2-3 óra sport mellett? 16L

Figyelt kérdés
Régen nekem egy edző mondta hogy nekem elég lenne napi 1300 kcal mivel napi 30-40 percet mozgok intenzíven. De ugyebár ez már régebben volt , mostanába a napi adagom: 50 perc futás, 20 perc bicikli, 20 perc taposógép, 200 felülés, 200 csipő (100 - 100 oldalanként), hátizom erősítés, karizom, vádli stb.stb. Ezeket mind konditerembe végzem kb 3 órán keresztül és utánna mikor haza jövök és tanulok,néha van amikor még neki állok egy 'Norbi 1000 kalóriás kixbox' DVDnek ami intenzív 45 perc. Meg néha hozzá csatolok 1 óra spinninget is ha hétvége van. Szóval, mennyi lenne nekem az ideális kcal? Édesanyámat megkérdeztem, ő azt mondta hogy ennyi sport mellet egy lovat is megehetnék, de nyilván azoknak a válaszát várom akik többet tudnak nekem mondani és nem bohóckodnak. Köszönöm:)
2010. jún. 17. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hova készülsz Iron man sportra?
2010. jún. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

rossz a kérdés, mivel semmit sem tudunk a testsúlyodról, a mozgásról amit végzel (az elvégzett munka= teljesítmény X időtartam)Ahhoz, hogy becsülni lehessen, az kéne hogy 2-3 hétig kövesse egy szakértő az edzésedet.


egyébként edzésnaplóval, kajanaplóval, meg tizedesjegy pontosságú testsúlyméréssel (naponta) kb egy hónap alatt belőhető.

2010. jún. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt ki tudod számitani, és ez megbizható oldal:


[link]

2010. jún. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
anyám, minek mozogsz ennyit? te élvezed? amúgy ha súlyttartasz 3000-ret legalább megehetsz!
2010. jún. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 2. és a 3. válaszadónak!


Elsőnek: Nem, csak csinos akarok lenni mert még mindig van rajtam háj.

Utolsónak: Köszönöm neked is a válaszod, azért edzek mert világéletembe lusta voltam, pizzáztam meg coláztam meg csokiztam minden mennyiségbe. Mamár viszont kb 1 éve diétázok és folyamatosan sportolok, élvezem, bár van amikor szenvedek, de a szépség megkell szenvedni:)

2010. jún. 17. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!