Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak tovabb?

Hogy fogyjak tovabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok

56kg voltam,most 50vagyok.(170cm)

Undoritonak tartom magam,tukorbe nezek es elbogom magam.

50kg-nal egyszeruen nem tudom lejjebb menni.

Hogy fogyjak meg?



2018. jún. 6. 22:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Mivel már vèkony vagy, ne is csodálkoztam ezen, de holnap írj rám nyugodtan, megbeszèlhetjük ha nem ezt gondolod.
2018. jún. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, most már tömegelhetnél, ha nem nézel ki jól.
2018. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Fogyni sehogy és semmiképpen. Így is nagyon vékony lehetsz. Ha nrm tetszik, amit látsz tornázz és formásabb leszel.
2018. jún. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell többet fogynod,ha te 50 kilóval hájas vagy,akkor kezdj el sportolni meg enni normálisan,hogy némi izmot magadra szedjél,mert az nem sok lehet rajtad .

Nyilván zsír is baromi kevés ...

Valami agybajod is lehet ha tükörbe nézel és elbőgöd magad . anorexia? passzolom ,de szedd össze magad ,minden napra jut több ilyen csontkollekciós kérdés is,amikor valaki a semmiből akar fogyni ,eléggé elszomorító . Kórosan soványnak lenni még mindig betegség ,nem egy követendő példa .

2018. jún. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

170 cm-el 50 kg-mal kizártnak tartom, hogy hájasnak nézz ki. Voltam ennyi 19 éves koromban, akaratomon kívül, csak mert ilyen alkat vagyok, és gyakorlatilag botsáskának néztem ki.

Igen, ez anorexia. Igen, segítséget kellene kérned.

2018. jún. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok anorexias
2018. jún. 7. 09:12
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

testképzavarod van,ha ehhez a magassághoz az 50 kilóval undoritónak érzed magad és fogyni akarsz. ha nem tetszik az alakod akkor azon nem a fogyás segit ha nem az ha formásodsz


én 161 cm vagyok és 50 kilósan vékony voltam..

2018. jún. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
napi anorex
2018. jún. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem vagy anorexiás (ezt nem tudhatjuk), akkor is komoly testképzavarod van, ha vékonyan fogyni akarsz. Vagy fura ízlésed, ami szerint neked a haláltábori/hosszú távú anorexiás alkat tetszik. Az egészséggel, hosszabb távon pedig az élettel ez összeegyeztethetetlen.
2018. jún. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire akarsz lefogyni még?
2018. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!