Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hízok menstruáció...

Miért hízok menstruáció előtt/közben?

Figyelt kérdés
Kb. 5 nappal ezelőtt még 65kg voltam, ma meg már 68,(172 cm vagyok) és ez mindig így van mielőtt megjön. Kb. Fél éve fogyókúrázom és már lement rólam 10kg ami alapjáraton látszik is, de ezeken a napokon a hasam akkora lesz mint egy terhes nőé és nagyon elkeserít. És attól félek, hogy egyszer így fogok maradni és a "semmiért" küzdöttem. Szerintetek ez mitől lehet? (Nemrég menstruáltam először, és még nem nagyon tudom ez miért van.)
2018. jún. 25. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Vizet tart vissza a szervezet, utána az le is megy.
2018. jún. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!^^

És egyébként mennyi idő alatt lehet hízni?? Mármint hamar vissza jöhetnek a kilók, akár 1 hét alatt is?

2018. jún. 25. 19:08
 3/7 anonim ***** válasza:
nem, nyugi 9000 kcal+ kell 1kg zsírhoz
2018. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7000 kcal 1 kg zsírszövet. Egy hét alatt is összehozható 1 pluszkiló, de azért ahhoz enni kell igen rendesen. Jó étrenden ez nem áll könnyen elő, direkt tömnöd kell magad.
2018. jún. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2018. jún. 25. 20:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Menstruáció folyadékveszteséggel jár, emiatt a szervezet előre vizet tartalékol a szövetek között. Menzesz végén kipisili az ember ezt a tartalékot, ez néha WC-re rohangálást jelent. Ovuláció idején is tapasztalható némi vizesedés.
2018. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vízvisszatartás.
2018. jún. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!