Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak zoldseget es gyumolcso...

Ha csak zoldseget es gyumolcsoket eszem, es tojast, csirke mellt Akkor fogyhatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok,, hasamon van csak felesleg es a csipomrol ezt szeretnem leadni . Lapos hasat szeretnek,szeretnek enis felveni tapados ruhat,has polot, csinosan oltozkodni de igy nm merek,, nincs onbizalmam .. sokan azt hittek.hogy terhes vagyok de nem:(
2018. jún. 29. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Ha ezzel kalóriadeficitbe kerülsz, akkor igen. A fogyás mennyiségi kérdés, az egészség és a jó közérzet a minőségi.
2018. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egész jól hangzik, persze jobb, ha még más dolgokat is eszel kis mennyiségben, bár ha elég változatosan eszed a zöldségeket, lehet, hogy megteszi, nem tápanyagtáblázat a fejem...


Bármilyen étrenden lehet fogyni, ha kalóriadeficitben vagy és csak tojással és zöldséggel sem foysz, ha nem vagy abban.

2018. júl. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, el foglak szomorítani, ne haragudj. Én nekem végre sikerült fogynom, de a hasam nagyon makacs. Ott látszik utoljára. Én a gyümölcstől még fel is puffadok. Én reggel tojásozom, egész nap zöldséget eszek, rengeteg vizet iszok. Bicajozok munkába, boltba, ha van energiám.

Tornázni is biztos kell, mert akkor égetsz, akkor fog zsírból lemenni. Ha tornázol, akkor épül az izom. DE a zsír alatt. Nekem sokáig tartott míg a hasamról eltűnt valamelyest a zsír (meg a víz, tegyük hozzá). A csípőmről elég hamar. Fenekem már alig volt, mire beindult. szerintem tök hülyén néztem ki. Kitartónak kell lenni. Egy hónap minimál szénhidrát. Épp annyi, hogy edzeni tudj. Sok-sok fehérje. Én ezt főleg tojásból nyerem, a tejtermékek pont a hasamat puffasztják.

Én 53 kilósan is 72 cm derékbőséggel rendelkeztem. Aztán elmúlik. Ha edzel, akkor jobb lesz a tartásod is meg a hasfalad is. A háj meg szép lassan eltűnik.

Ne dőlj be a pár nap alatt dolgoknak, meg nagyon csalódott leszel, és még jobban fogod utálni a tested. Márpedig a tested akkor lesz a barátod, ha figyelsz rá, és gondozod. Azt adod neki, amire szüksége van, nem azt, amire neked van szükséged...ha érted, mire gondolok. Ezt a nyarat ki kell bírnod hosszú pólóban.


Azért járd végig az egészségügyi problémákat: laktózintolarencia, vagy a nemtudommelyik típusú cukorbetegség. Egyre fiatalabb emberek is már szenvednek ettől.

2018. júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mennyit fogytal? Es mennyi ido alat?
2018. júl. 9. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!