Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egészséges,...

Szerintetek ez egészséges, hasznos és működne?

Figyelt kérdés

17L

170cm vagyok és 65kg

Le szeretnék adni 1 hónap alatt -5kg.ot


Tervem:

Reggeli: Zabkása vagy tükörtojás vagy gabonapehely mértékkel


Ebéd: Leves és hús rizzsel zöldséggel vagy valami egészséges tésztaféleség


Vacsora??? +zöldtea


Na ez a nagy kérdés mit szoktak vacsira enni mert én eddig melegszendvicset vagy virslit ettem, de az nem annyira nyerő:/


PErsze mindemellett edzenék heti 5* otthon vagy erősítő vagy aerobic és olyan 30 percet. Működne?


2018. júl. 1. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Most miből mennyit eszel?

Mért semmilyen mértékegységet nem adtál meg.

1700 kalóriát fogyassz, és kéne valahogy valami gyümölcsöt is beilleszteni, mert nem fogod bírni ilyen kicsi mennyiséggel.

Nyilván belefér a melegszendvics, nincs azzal nagy baj, azt is el lehet készíteni egèszsègesen ha úgy van elkészítve nincs azzal gond.

A reggeli meg kevésnek tűnik, de lehet ez csak nekem az.

De nem mindegy hány tojásból eszed.

Figyelj, egyél olyan 1700 kalóriát mivel azért gyors még az anyagcseréd ne hagyd hogy belassuljon a koplalás is miatt...

2018. júl. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kalóriadeficit kérdése, menni fog-e, ez nem étrendfüggő (úgy értem, ha sikerül megfelelő deficitet tartanod, akkor nem számít, nyilván egy laktatóbb étrenden ez könnyebb).

Havi 5 kiló elég merész, főleg ilyen kis felesleggel.

2018. júl. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!