Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segíthet az ételnapló? Így...

Segíthet az ételnapló? Így kijöhetek ebből az ördögi körből?

Figyelt kérdés
Pár hónapig bulimiával küzdöttem, de elhatároztam, hogy meggyógyulok. Most ott tartok, hogy pár naponta jön a falásroham, de nem hányok/hashajtózok. Ma is felzabáltam, amit észrevétlenül meg tudtam enni(1 doboz Celebrations csoki, 3 müzliszelet, 2 proteinszelet, fagyi, zabpelyhes süti, csokikrém és sajt).De nagyon félek, hogy el fogok hízni! Már felszedtem 3 kg-ot emiatt. Szóval kitaláltam, hogy ételnaplót fogok írni és akkor hátha kordában tudom ezt tartani. Meg igyekszek egészségesen enni, csak az a baj, hogy hiába akarok jól enni, hogy ne kívánjam az ilyen szemét kajákat, Anyám ezt nem fogja fel és hizlalni akar mindenféle vacakkal, veszi a csokit, fagyit és süti a sütiket. Az baj lenne ha néha ennék ilyeneket is? Egyáltalán hány kalória kell egy kamasz lánynak, hogy ne hízzon? Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikerült.

2018. júl. 2. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Töltsd le a lifesum alkalmazást,én ezzel tartom a súlyom, számolja a makrókat is:) 18/L/164cm/50kg
2018. júl. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

1800kcalt egyél szerintem ha nem sportolsz, azzal nem fogsz hízni^^ nyugodtan ehetsz néha csokit,sütit ha belefér a keretedbe bármit:) én is majdnem 2 naponta ettem valami kis nasit mégis leadtam fél év alatt 12 kilót

előző voltam😁

2018. júl. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi☺
2018. júl. 2. 20:54
 4/5 anonim válasza:

Yazio a legjobb alkalmazás.

Egészséges ételekkel is hízhatsz, sportolás mellett. Nem muszáj azt enni, amt anyukád vesz. Elmész a boltba veszel gyümölcsöt, joghurtot, salátát. Bőségesen reggelizz pl. főtt tojásos szendvics, saláta. Ihatsz zöld teát pl, de ne ilyen cukros vackokat. Ebédre sok finom sült/grill zöldséget (itt a szezonja) cukkini, padlizsán, hagyma, paradicsom, spárga valami hússal pl. csirkemell. De rengeteg receptet talál a neten! És jegyezd fel miket eszel, jobban fogod látni, és rendezettebb is lesz az étkezésed. Próbálj valami mozgást is beiktatni.

2018. júl. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is a yasido (vagy hogy kell írni) alkalmazást ajánlom!

Egyél 1800 kalóriát, nem baj ha bűnozöl, néha lehet enni mindent.

Arra figyelj hogy ne egyél kevesebbet mint 1300 kcal, mert akkor lelassul az anyagcseréd, stb stb...

Remélem azért segítettem válaszommal.

2018. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!