Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ettől fogyni...

Szerintetek ettől fogyni fogok? Vagy csak "normálisabban" nézek ki?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, 183cm magas és 120kg. Egyszer már fogytam tavaly nyáron, 133kg voltam de akkor csak kardióedzést végeztem semmi mást, most viszont figyelek annyival többre hogy igyekszem kevesebbet enni mint eddig de még pont annyit, hogy ne éhezzek tehát azért jól is lakjak meg ne is éhezzek, és így körülbelül a főétkezésem (ebédem) felét, 2/3-ad részét megeszem és teljesen jól lakok, illetve vacsorára nem eszem annyit mint eddig, heti 4 alkalommal járok konditerembe súlyzós edzést végzek, a végén kardiózok 15percet és ha úgy van lehetőség szerint akkor mindennap lejárok focizni a barátaimmal. Szerintetek lehet ennek eredménye? Észrevételeket, jó tanácsokat is szívesen fogadok :) válaszotokat köszönöm!

2018. júl. 3. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
szia ez így jó lehet sok sikert
2018. júl. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogsz fogyni, ha kitartó vagy. Kajálásban figyelj oda, hogy legalább ötször egyél de keveset, az segít megelőzni a gyomorkorgást. 6-8 hónap és magadra sem ismersz.
2018. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így kéne minden embernek!

Sok sikert, haj rá!

2018. júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó lehet, igen. Ha kevés lenne a felesleged, kevésbé lennék bizakodó, hiszen nem mindenkinek jön össze könnyen a jóllakás kalóriadeficitben (nekem elég szép többletben is ment az egész napos éhezés, amikor rossz volt az étrendem s ismerek olyat, akinek minden étrenden éheznie kell kicsit, amikor fogy, rendes mozgás mellett is). De a te feleslegeddel könnyebben kell mennie a dolognak akkor is, ha nem laksz jól könnyen (akinek egyszerre sok étel kell, az is megoldhatja kevesebb étkezéssel, fontos lehet a megfelelő elosztás, időzítés).
2018. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!