Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így mennyit fogyhatok?

Így mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
Ha a napi bevitelem 1300 kalória, és minden nap 60 guggolást és hatvan felülést csinálok, mennyi idő alatt fogyhatok le 57 kg-ról 48 kg-ra?
2018. júl. 4. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:

4 hónap, ha belassul az anyagcserèd, mert fejlődèsben vagy, akkor sokkal több.

Sok sikert!

Bár mondjuk elég kevés már most is a súlyod, ha több vagy mint 165cm...

2018. júl. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
160 cm vagyok. Elég duci, mások szerint is :/
2018. júl. 4. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:

60 guggolás, 60 felülés?


:-DDDD

2018. júl. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A guggolás és felülés kb. semmit nem számít a fogyásban.


Anyagcsere s egyebek kérdése (pl. aktivitásé, mert ha nem is sportolsz, lehet, hogy sokat sétálsz s az már számít), mekkora a kalóriaigényed, ezt a számaidból nem lehet megmondani. Ha keveset mozogsz és nincs szokatlanul gyors anyagcseréd, viszonylag lassú fogyást várnék, ami teljesen jó ilyen kis súlyból. Majd meglátod, ezt senki meg nem jósolja neked.

2018. júl. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem nem mindegy miből jön össze az 1300 kalória. Párolt húsból, vagy pörköltből... biztos érted. Nekem 4-5 kg ment le két hét alatt, most a 4.ben járok és 6-7 kg veszteségnél tartok, de bicajozok, iszom a vizet, mint az állat, szinte csak zöldséget, tojást, túrót meg csirkét eszek (most már kicsivel több szénhidrátot, ez igaz.) És emellé guggolás, felülés, fekvőtámasz, futás (ha otthon vagyok helyben, térdemeléssel stb) mindenféle alapgyakorlat. Ha nincs bicajod, akkor futás. Ha van lépcsőház, akkor ott is. Ugye az a helyzet, hogy fehérjét eszel, edzel, izmot építesz és akkor megy le zsír. Gondolom az se mindegy. Meg igyál vizet, meg vízhajtó teát (nem hashajtót, hanem vízhajtót)? csalán, nyírfa, zsurló...meg hasonlókat.

Válasz: ha vizesedésre hajlamos vagy, mint én, akkor egy kb három hónap alatt, mert nálam pl belassult a dolog. Ha nem, és kevés tápanyagot viszel be, de mégis sok ételt vagy kalóriát.. hát akkor szerintem sosem. Ebben biztos vagyok, mert én is csak 5 év után jöttem rá.

2018. júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!