Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Every other day diet. Nektek...

Every other day diet. Nektek bevált?

Figyelt kérdés
Én elkezdtem, mivel számomra tökéletes lenne, de az emésztésemet nagyon összezavarta... inkább abbahagytam. Ti hogy vagytok ezzel?

2018. júl. 7. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
én nem rėg hallottam errőla dietárol ės segiteni nem tudok bocsi... de kiváncsi vagyok hogy meddig birtad es addig mennyit fogytál?
2018. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jobban szeretem a hasonló napokat, de gondoltam már rá, hogy pl. minden második nap számolok és szigorúbban eszem (de leginkább egyszerűbben, a számolás miatt ez előnyös, de könnyebb is így deficitben maradnom) :) De a laza napokra is lesz megszorítás, ha be tudom tartani.

Az fontos számomra, hogy ne legyen brutálisan eltérő a kétféle nap, az nyilván nem túl szerencsés az emberek többségének...

Te hogyan csináltad?

2018. júl. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Holényi Zitának van erről youtube videója, ő ad tippeket is, ezzel fogyott 40 kilót. Pont a napokban láttam róla a vidit
2018. júl. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2 Ez egy elég jó alternatíva :)

Én úgy csináltam, hogy a nem éves napokon megvontam mindenféle kenyeret,húst sem igazán ettem, kb. 500-600 kalória körül ettem, a másik nap mindent ami jól esett.

Igazából nem tartottam sokáig, majdnem 2 hétig, és semmi bajom nem volt vele azon kívül, hogy az emésztésem megőrült tőle teljesen... viszont én úgy gondolom a sikeres fogyás érdekében ezt hosszabb távon kellene csinálni. Nekem viszont annyit nem ér a dolog, hogy utána ne tudjak rendesen a fürdőbe költözni egy kis időre, ha értitek ;)

Zita videójában semmit nem hallottam az emésztéséről, talán nála ez nem is volt probléma.

2018. júl. 8. 00:46
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Einsteinnek igaza volt. Az emberi hülyeség határtalan.
2018. júl. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szmuki válasza:
Szia. Azóta mire jutottál? Szeretnék többet megtudni erről a módszerről,válaszod előre is köszönöm:)
2020. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem csináltam azóta. Nagyon változó, mikor mennyit kívánok, és ezzel csak összezavarnám a szervezetem. Ennél a kalóriaszámolás sokkal jobb módszer, csak oda kell figyelni miből,mennyit :)
2020. jan. 13. 18:04
 8/8 rolika50 válasza:
Szia, én csináltam talán 4-5 hónapig és 10 kilót fogytam vele, persze én mozogtam is melette, nekem az emésztésem egyantalan nem zavarta össze. Szerintem állj neki ha szeretnél mert nem szenvedős dietarol van szó..
2020. febr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!