Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik az a fogyókúra, ami...

Melyik az a fogyókúra, ami nektek bevált és nem igényel speciális alapanyagokat, csak olyan dolgokat, mely minden konyhában megtalálhatók. Ill. örülnék, ha az edzésterveteket is le tudnátok írni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 11. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Az egyetlen igazi "fogyókúra" a szálkásító étrend, kalóriaszámolással.
2018. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem sok elterjedt, normális étrend van, amihez speciális alapanyagok kellenének... Neked kell tudnod, mi áll hozzád közel, illetve mire vagy hajlandó.

Én többé-kevésbé szénhidrátszegényen eszem, tojás, sajt, olajos magvak, kókuszzsír és vaj (egyik sem valami speciális, de persze mehet más zsiradék is, a mennyiség eleve nem valami sok) zöldségek, gyümölcs, némi gabona, néha krumpli meg ami még jön... Van 1-2 flancosabb alkatrészem, de az nem kötelező. Amikor nem eszem rengeteget, akkor fogyok is, de más étrenden esélyem se lenne.

A túró, hús is OK lenne, csak nekem azok nem jönnek be.


Az elvi edzéstervem (amit csak jobb korszakokban sikerül betartani, de nem nehéz és elvárom magamtól):

heti 3 teljes testes edzés jobbára súlyzókkal, de ha nem, akkor legalább némi intenzívebb, de nem ugrálós torna, napi séta (minimális futással benne, nem megy hosszan).

Az aerob, kardió, erősítő kombóra esküszöm hosszútávon, nemcsak a fogyás, az egészség és az izomfejlődés is fontos számomra.

2018. márc. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia! A facebookon vagy egy jó program. Intenset a neve. Keress rá. Rengeteg ember fogy vele. Az étrend hasonló, mint az előttem szólóé, de hús is van benne. Ha nem vagy vega, azt se hagyd ki, mert fontos aminósavakat tartalmaz. Ott kéthetente egyre erősödő, otthon is végezhető torna van. Sokat segít a közösség egymásnak, de Szentgyörgyi Rómeó és csapata is ott áll melletted. :)
2018. márc. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kalóriaszámolás vált be. Emellett napi szinten úsztam 1 órát.
2018. márc. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én csak annyit csinálok, hogy biciklivel megyek kávézni automatából, és cukor nélkül iszom. Viszek magammal édesítőszert, és csepegtetek bele 1 - et.
2018. márc. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem nagyon fogyok, de nem is hízok.
2018. márc. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!