Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha este sokat eszel es ezert...

Ha este sokat eszel es ezert nem fekszel le, akkor addig nem szedsz fel zsirparnat mig nem egetted el a bevitt esti kaloriat?

Figyelt kérdés
Ezt egy baratomtol hallottam es nem talaltam rola semmi cikket, se tanulmanyt. Ez igaz lehet?

2018. júl. 18. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hűha! Ez azért durva!

Na vajon miért nem találtál erről tanulmányt...?

2018. júl. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy este sokat vagy keveset eszel, nem szedsz fel zsírpárnákat, feltéve, hogy a napi kalóriakeretedet nem léped túl vele.

HA a napi összes kalóriat este lefekvés elött fogyasztod, akkor se hízol jobban, mintha ezt reggelire ennéd vagy napi 10 étkezésre elosztva - az össz mennyiség számít csak!

2018. júl. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem,. Ez úgy hülyesèg ahogy van.

Az összes bevitt èrtèk a lényeg, nem az időpont

2018. júl. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. S miért számít, hogy lefekszel-e? Alváskor is égetsz kalóriát, csak picit kevesebbet, mint ébren fekve vagy ülve...
2018. júl. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A zsír nem csak vízszintes állapotban képes lerakódni.
2018. júl. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2es de igen. Ha csak este eszel akkor hízni fogsz mert a szervezet elkezd raktározni.
2018. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!