Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől mutat 2 kg val többet a...

Mitől mutat 2 kg val többet a mérleg, mint este, ha nem ettem semmit a 2 mérés közt?

Figyelt kérdés
2018. máj. 28. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2L folyadék pl. ami abszolút nem sok
2018. máj. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Ráállt hátul a mérlegre észrevétlenül a macska!
2018. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Ezt a rohadtul fontos dolgot mindenképp ki kell deríteni. Javaslom állj egész éjjel a mérlegen,hátha történik valami.
2018. máj. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
#3 lehet ezt félvállról venni, meg kiröhögni a másikat, de ha időben feltűnik, az életét is megmentheti
2018. máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Mi derül ki? Az,hogy a hülyéje méredzkedni se tud? Egyáltalán ki az a nyomorult, aki reggel is meg este is méregeti magát?
2018. máj. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 én pl 2 naponta mérem magam, de akkor 2x. Az egy jó jel, ha nem tudod ezt elképzelni, maradjon is így még jó sokáig
2018. máj. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Ez egy figyelmeztetés, hogy túl sokat méred magad.

Mégis miért kell naponta mérni? Vagy naponta többször??

Megkattantál?

2018. máj. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Ez nem kattanás, mértem már én is magam 2-szer (ritkán, mert tényleg minek), pokolian kíváncsi fajta vagyok, nyilván nem informatív, de ha a konyha páratartalmát megnézhetem 12-szer némelyik nap, akkor a súlyomat is kétszer, nem? Jogom van hozzá s ettől még nem leszek bolond. Helyiértéken tudom kezelni a dolgot, ahogy a reggeli méréskor sem rebben a szemem, ha le-felmegy 1-2 kiló, hiszen ez természetes, a testsúly változik.


Ami a kérdést illeti, nyilván mérési hiba. Én kétszer ráállok ugyanakkor, ugyanott egy mechanikus vagy digitális mérlegre, 1,2 kg eltérés is összejöhet. A személymérlegek nem pontosak.


Másik lehetőség, hogy alvajárva kimentél és ettél-ittál éjszaka.


Az teljesen bizonyos, hogy ha nem vittél be semmit, akkor csökkent a súlyod... Hacsak nem nyitott ablaknál aludtál és hosszú hajadra esett az eső :D Vagy sok ruhában mérted magad reggel. De a rálépett a mérlegre a macska sem egy rossz tipp, az is lehet, bár szerintem azt észrevetted volna.


Abban őszintén szólva nem hiszek, hogy spontán fényevés vagy más módszer miatt áthágtad a fizika törvényeit.

2018. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as, én nem akarlak téged bántani, de ha te vagy a “speckó étrendes” 76%-os válaszoló, akkor de, neked van valami bajod. Egész nap itt lógsz és minden nap ideokádod az étrendedet, a szokásaidat, a párod étrendjét.. többször válaszolsz úgy, hogy a kérdésre végül is nem adsz tényleges választ, csak magadról írsz hosszan... ebbe éppen belefér az is, hogy napi sokszor állsz mérlegre, de az attól még elég fura, megszállott dolog. Hidd el, ha lenne életed, munkád, saját pénzed, barátaid, akkor nem az evés körül forogna minden gondolatod, nem kettyósodnál rá ennyire a súlyodra sem, amiről egyébként szintén tudjuk, hogy normális, meg hogy 30 kilót adtál le évek alatt lassan, voltál vega, de már nem, szénhidrátot keveset eszel, otthonról kapjátok a húst, meg a párod mazsolás rizse... BLABLABLA....
2018. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
7 napon keresztül folyamatosan mérd magad napi 2x és a kapott erednényeket átlagold. Mivel a szervezeted vizet is raktározhat, főleg ha sósan eszel, ezért egy nap alatt lehetetlen kideríteni a pontos súlyodat. Ha edzel izomnövekedés ismét súlygyarapodást eredményezhet. Ezért mondják sokan, hogy fogyókúra alatt ne a mérlegre ugrálj, hanem inkább a derék + zsírosabb helyeken mérd az átmérőid ( kar comb ).
2018. máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!