Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek is fogynom kéne?...

Szerintetek is fogynom kéne? Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A véleményeteket szeretném kérni. 177 cm és 53 kg lány vagyok. Eddig normális testalkatnak gondoltam magam, de mindenki a környezetemben azzal piszkál, hogy milyen dagadt vagyok, meghogy testalkatilag milyen erős vagyok plusz dagadt. És nekem ebből már elegem van, már sírtam is miatta elég sokszor. Egy hónapja elkezdtem edzeni,(guggolas, kitores,felulesek..) és emiatt kicsit izmosodott is a fenekem, meg a hasam kezd kockasodni. A súlyom ugyanugy maradt 53 kg, és még mindig piszkálnak hogy dagadt vagyok. Szerintetek is fogynom kéne? Vagy mitől indulhatna be a fogyás, mert az edzes nem segit. Válaszokat előre is köszönöm.

17/l



2018. júl. 30. 22:07
 1/10 anonim válasza:
100%
Idiota vagy ha most ezert elakarsz kezdeni fogyni, ha te magad is latod hogy kocka hasad van akkor mert is? Mit akarsz leadni ? Az izmot? Mert kell mindenki masra hallgatni? Ha te normalisnak gondolod magad akkor mert nem szarod le amit masok mondanak? Ne legyel anorexias vagy akarmi csak azert mert masok piszkalnak. Szard mar le masok velemenyet. Magadnak kell tetszened nem masoknak
2018. júl. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd már, hogy 16- os BMI-vel daginak tartanak. Ird le az igazat, mert itt valami nagyon nem igaz.
2018. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy dagadt, csak hülyék akik ezt mondják, vagy irigyek.

Szard le őket, nem érnek annyit hogy fontos legyen a véleményük

2018. júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyél többet és folytasd az edzést, kellene rád egypár kiló.

Ha a környezeted tényleg ilyen idióta, ne foglalkozz velük.

2018. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp fogynod kell! Undorító vagy.
2018. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


kb ez lehet nalad is:D

2018. júl. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ki mondja, hogy dagadt vagy? A tükörképed, miután a csapba hánytál? Beteg vagy, nem dagadt! 177 cm és 53 kg??
2018. júl. 31. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább kevésnek tűnik a súlyod, de mutass egy képet magadról, a magasság/súly nem minden.
2018. júl. 31. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vasalók országa!


Egyébként is anorexia-gyanús vagy, főleg, hogy normálnak tartottad magad, nem érted, miért mondják, s rögtön fogyni akarsz, amint ilyet hallasz.

2018. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy kamuzol, akkor pedig igazán lehetnél kreatívabb, mert ez így még csak nem is vicces vagy beteg vagy és pszichológust ajánlok.
2018. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!