Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 700 kcal naponta nagyon kevés?

700 kcal naponta nagyon kevés?

Figyelt kérdés

Hát nem a fogyókúrákhoz kellett volna írnom, de:


Naponta 500-800 kalóriát viszek be a szervezetembe.


Van, hogy reggelire megeszek egy tükörtojást két paradicsommal meg egy kis kenyérrel aztán vacsorára eszek egy szendvicset.


+napi 1/2 liter víz.


Az a baj, hogy én ezt nem direkt csinálom. Egyszerűen nem vagyok éhes. Ma is próbáltam enni többet, de nem ment le a torkomon az étel. Komolyan teljesen telinek érzem magam attól a reggelitől, és vacsoráig ki is bírom. Igazából ez eddig nem zavart, de mostanában teljesen gyengének érzem magam, és remeg a kezem, meg hányingerem van. Azért van mert ennyit eszek naponta? Ma még csak 300 kalóriát ettem. Most fogok vacsorázni nemsokára... Kérlek ne nevezzetek anorexiásnak meg ilyesmik, nem direkt csinálom...


2018. júl. 31. 17:32
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
14/L
2018. júl. 31. 17:35
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Szerinted erre mit lehet írni? Hogy sok?
2018. júl. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Talán orvos kellene. Egy ponton bizonyára úgyis befektetnek és infúzióval táplálnak, ha így marad... Enni kell. Akkor is, ha nem vagy éhes, sőt akkor is, ha jóllakott vagy nonstop. De írod, hogy nem megy le a torkodon az étel. Ez már baj, ki kéne vizsgálni, mi ez. Testi? Lelki? Csak kánikulában van? Mert az még istenes, sokan keveset esznek ilyenkor, nem értem, hogyan működnek úgy jól, de később majd bepótolhatják.


Esetleg az ételekkel is tehetsz valamit, hátha másból több bemegy. Amikor véletlenül tényleg nem bírok enni, a szuper kedvenceimet eszem, amiket dugig lakva is meg tudok még enni valahogy vagy valami extra tömény dologból eszem pár falatot. Inni is könnyebb, mint enni s egy italba is rengeteg kalória fér, tetszőleges makrókkal.


2 kis evés rém kevés, a kettő között 1-1 falat se megy? Nem kívánsz meg egy szép, lédús körtét, szilvát?

2018. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Hát szoktam néha zöldséget is enni közte, de mindig hányingerem van tőle. Voltam orvosnál, de azt mondta, hogy teljesen egészséges vagyok, szóval semmi testi problémáim nincsenek. Lelkiekben sem mondanám magam letörtnek. És ha a kedvenceimet eszem (vegyuk pl. Hamburger) annak is a felét tudom magambatömni max...
2018. júl. 31. 17:46
 5/25 anonim ***** válasza:
15%
Irigylem a problémáidat...
2018. júl. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kérdésemre feltett értelmes választ :)
2018. júl. 31. 17:58
 7/25 anonim ***** válasza:
51%

Anorexiás vagy, ez biztos! Amit te hiszel, az anorexia nervosa, ami pszichés betegség. Az anorexia étvágytalanságot jelent! Csak a sok okos hiszi, hogy az anorexia az már azonnal pszichés betegség, pedig nem!

Az, hogy remeg a kezed és hányingered van, biztos, hogy a táplálékhiány oka! Menj szépen vissza az orvoshoz, és mondd neki, hogy remeg a kezed és hányingered van. Ha továbbra is hajtogatja, hogy de minden oké, akkor az orvosod nem normális!

Mivel voltam anorexiás (nem, nem mert vékony akartam lenni!), tudom milyen érzés. Nekem lelki oka volt, sajnos egy trauma váltotta ki. Engem a barátok és a sport hozott ki belőle. Mivel neked nem lelki oka van, szerintem kezdj el valamit sportolni, az akkor is hatásos lesz. 14 éves vagy, pont ideális kor, hogy kinézz magadnak valami sportot, ami tetszik! Én kiskoromban lovagoltam. És hidd el, mindig olyan éhesen mentem haza, hogy arra szavak nincsenek! :D

2018. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Sportolok, és én is pont lovaglok :D Minden második nap, 16 órától 17-ig. De ez sem vált be, ettől sem vagyok olyan éhes, hogy ne legyek tele egy szendvicstől. Akkor megpróbálkozom rávenni a szüleimet, hogy vigyenek el az orvoshoz mégegyszer. Bár ahogy ismerem őket, azt fogják hajtogatni, hogy felesleges, mert jól vagyok.
2018. júl. 31. 18:18
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon nem jó, lehet a meleg az oka, de akkor is próbálj meg enni!

Ez szinte 0, pláne ha sportolsz is...

2018. júl. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
23%
Először is, mikor én jártam lovagolni, nem 1 órás program volt, hanem 1 nap! Nekünk kellett kitakarítani a lovakat, szóval szrt lapátolni, mi csutakoltuk le őket, mi etettük őket, mi tereltük ki a legelőre őket. Reggel 6-tól este 7-ig ott voltam! Az, hogy elmész egyet lovagolni, és 1 órát ülsz a lovon, nem csináltál semmit! Hidd el, egy istálló takarítás után szinte falni fogsz! És én ezt csináltam 11 éves koromtól 21 éves koromig!
2018. júl. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!