Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Help! Mit tegyek? Miért...

Help! Mit tegyek? Miért vagyok ilyen hülye?

Figyelt kérdés
A diétám vége felé tartok, már csak 2-3 kilót akarok leadni... de! Ma nagyon-nagyon bezabáltam, ráadásul cukros, lisztes dolgokból! Nem is tudom miért, nem is szerettem régen se ezeket, de ma egyszerűen kivánta a szervezetem. Ha ma biciklizem 45 percet intenzíven+holnap visszaveszem a kaját nagyon, akkor lehetséges, hogy ne hízzak? (ugye h 1 napig "koplalok" akkor nem fog a szervezetem raktározni utána ha normálisan eszem?)
2010. jún. 20. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell betojni! Heti egyszer elvileg azt ehetsz amit akarsz, sőt kell is. A szervezet megilyed hogy nem kapja meg a táplálékot, amikor éhes vagy, és akkor kezd el raktározzni. De inkább csak a cukorra jellenző hogy azonnal átalakúl zsírrá. Én inkább futnék 50 percet a helyedben az kb 500 kalória- . De nem lesz semmi bajod hogy ma ettél.
2010. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is diétázom és ma ettem egy sajtos rolót, túrós táskát, sajtos pogi, két sajtos kifli sonkával. Én nem ilyedek meg mert minden nap edzek, futok, gyúrok. És egy héten egyszer azt eszek amit akarok. meg ehetnék egy dobostortát is akár.

Lényeg hogy azt reggel tegyem és ne este......

Ennyi

2010. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem... de én rengeteget ettem... 2000 kalória is biztos van, plusz ott volt még a reggeli... ma már nem eszem ( nem is tudnék, annyira teli vagyok) semmit. de holnap akkor nagyon visszaveszek. Ugye nem fog raktározni? Ma akkor 500 kalóriát valahogy elégetek, holnap ebédre csak leves, reggeli kimarad vacsira meg a fehérje turmix... az kb 150 kcal.
2010. jún. 20. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne maradjon ki holnap semmi. egyél ugyan úgy ahogy szoktál.

Csak menny el futtni ma is egy 50 percet és holnap is.

Nem fog raktározni semmi, csak ma már ne egyél kalóriás ételeket. zöldbab főzeléket ehetsz ma rántás nélkül só nélkül nyugodtan.

2010. jún. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
megmondom a frankót! a diéta alatt a szervezetedtől megvontál fontos dolgokat, és ezt pótolni kellet és ezért ettél ilyen sokat.Szerintem,csak többször egyél keveset és minden jó lesz de te tudod :/
2010. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tehát akkor ha holnap visszaveszem a kaját akkor utána másnap nem fog már raktározni ugye? több idő kell neki!
2010. jún. 20. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!