Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Nagyon egyoldalú az étkezés ha a reggeli és a vacsora szinte mindig ugyanaz?

Reggeli szinte mindig zabkása. Vagy zero jogobella + zabpehely, vagy natúr joghurt + zabpehely + pici gyümölcs.

Vacsora pedig vagy rántotta, vagy 1 tükörtojás + sonka + zöldség. Ritkán kevés sült hús + sajt + zöldség.

Az ebéd viszont minden nap màs. Gyrostàl, rántott husi, nèha szendvics,főzelék, leves stb.

Ez így nagyon egyoldalú?

aug. 10. 09:38  Privát üzenet  

A válaszok

Reggelire én is mindig zabkását eszek, vagy gabonapelyhet, és nálam a tízórai/uzsonna is majdnem mindig ugyanaz.

Ha megvan minden tápanyag (és mellesleg nem id unod), akkor nem baj.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont aug. 10. 11:00 Privát üzenet

Én így két hónap alatt 4 évre megutáltam a tojást és a joghurtot.

Bár a joghurtokat még most sem szeretem. Azért próbálj meg néha változtatni

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont aug. 10. 11:39 Privát üzenet
Nagyon.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont aug. 10. 14:01 Privát üzenet
És akkor mi van ha egyoldalú? Amíg megfelelő fehérje,szénhidrát, zsír, rost és mikro+makro tápanyag jut a szervezetedbe, addig tök mind1, hogy vajon párolt édesburgonyát eszel lazaccal vagy fehérjével feltuningolt kutyaszart.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont aug. 10. 18:09 Privát üzenet

Ha a tápanyagbeviteled jó, akkor mindegy. Sokaknak nincs is reggelijük és/vagy vacsorájuk, s ezzel sincs baj, ha az adott embernek ez megfelel és beviszi, amit kell.

Van, akinek minden étkezése egyforma, az is megoldható, de átkozottul nehéz, azt hiszem. De ha táblázatokból össze tudja állítani a tökéletes napot, akkor működhet.

Amit te írsz, az elég változtosnak látszik számomra.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont aug. 10. 23:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen ételeket ehetnék dieta alatt reggelire amik főleg édesek?
Nagyon sokat ettem ma, ha fogyókúrázom éppen? 18/l
Szeretnék meg szabadulni legalább 20 kg tól, tornával és persze ètkezès változtatásával. Csak nem tudom hogyan. A szènhidrátot mivel helyettesítsék? Mivel reggeli és vacsora...
Hogyan szerezhetem vissza az etvagyam?
Mennyire szükséges megtervezni a fogyókúrám vagy kövessek egy előre meghatározottat?
Kihagyott étkezés és erőtlenség összefüggése?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!