Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon egyoldalú az étkezés...

Nagyon egyoldalú az étkezés ha a reggeli és a vacsora szinte mindig ugyanaz?

Figyelt kérdés

Reggeli szinte mindig zabkása. Vagy zero jogobella + zabpehely, vagy natúr joghurt + zabpehely + pici gyümölcs.

Vacsora pedig vagy rántotta, vagy 1 tükörtojás + sonka + zöldség. Ritkán kevés sült hús + sajt + zöldség.


Az ebéd viszont minden nap màs. Gyrostàl, rántott husi, nèha szendvics,főzelék, leves stb.


Ez így nagyon egyoldalú?


2018. aug. 10. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Reggelire én is mindig zabkását eszek, vagy gabonapelyhet, és nálam a tízórai/uzsonna is majdnem mindig ugyanaz.

Ha megvan minden tápanyag (és mellesleg nem id unod), akkor nem baj.

2018. aug. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én így két hónap alatt 4 évre megutáltam a tojást és a joghurtot.

Bár a joghurtokat még most sem szeretem. Azért próbálj meg néha változtatni

2018. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2018. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van ha egyoldalú? Amíg megfelelő fehérje,szénhidrát, zsír, rost és mikro+makro tápanyag jut a szervezetedbe, addig tök mind1, hogy vajon párolt édesburgonyát eszel lazaccal vagy fehérjével feltuningolt kutyaszart.
2018. aug. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a tápanyagbeviteled jó, akkor mindegy. Sokaknak nincs is reggelijük és/vagy vacsorájuk, s ezzel sincs baj, ha az adott embernek ez megfelel és beviszi, amit kell.

Van, akinek minden étkezése egyforma, az is megoldható, de átkozottul nehéz, azt hiszem. De ha táblázatokból össze tudja állítani a tökéletes napot, akkor működhet.

Amit te írsz, az elég változtosnak látszik számomra.

2018. aug. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!