Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Barátnőm 10 kilót fogyott 2...

Barátnőm 10 kilót fogyott 2 hét alatt . Hogy?

Figyelt kérdés
2 hét alat 10 kilót fogyott . ott voltam mikor merte mágat . 90 volt . most 80 . azt mondta rengeteg vizet ivott . meg tornázott. 3 evett egy nap . és lement . de Am azt mondta h most hetente csak 2 3 akar . és am bőrének se lett semmi baja . ez az anyagcsere h ilyen gyors ? Vagy h xd?
2018. aug. 15. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem nagy durranás. Én hétfőn kezdtem a ketogén diétát. 3 kg mínusz. Persze ennek jó része víz meg kaka. Egyébként alig bírtam elolvasni,amit ideokádtál.
2018. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem anyagcsere, ekkora fogyáshoz napi sok óra edzés kell, máshogy nem megy. Pár kiló lehet víz, de így is túl sok marad. Irreális. Talán pokolian vizes volt előtte, az lement, plusz a glikogénraktárak, plusz koplalt és hashajtózott... Akárki nem tud ennyit fogyni, de van, aki egészségtelen módon meglepően sokat fogy véges időn belül. De a deficitnek meg kellett jelennie valahol, ha zsírból és izomból is fogyott (csak vízből ez necces, nekem 2 kiló a teljes mozgásterem vízből, igaz, nem vizesedek és sosem dehidratáltam még magam, csak a glikogénraktáraim merültek le. izmosabb embernél ez utóbbi 2 kilónál jóval több lehet).
2018. aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen barátnőm, aki képes 4-5 kilókat fogyni egy hét alatt. Általában rettentő az életmódja, pizza, hamburger, csoki, kóla, bor, és egész nap üldögélés meg fekvés. Mondjuk ő hízik is folyamatosan.

Aztán néha gondol egyet, mikor épp rossz passzban van, és lecseréli a pizzát abonettre, meg naponta csak 1x eszik, heti 1x sétál 10 percet, és hopp, máris szaladnak le róla a kilók.

Egyrészt salakanyag, másrészt víz. Akármennyit is tornázott a barátnőd (bár 90 kilósan kétlem, hogy rögtön napi 6 óra kardióval kezdte volna), akármennyi vizet ivott, hetente 5 kilót zsírból fogyni NEM lehet, hacsak nincs valami nagyon súlyos betegsége, pl. AIDS.

Most nem lett baja a bőrének, mert nem zsírból fogyott, de gondolj bele, ha ilyen tempóban lemegy 50 kilóig, akkor hogy fog kinézni?

Bár nem valószínű. Ugyanis az én hasonlóan "szerencsés" barátnőm 1-2 hónap után fel szokta adni a fantasztikus diétáit, vagy megelégszik, hogy na már többet nem kell fogynia, elkezdi ugyanazokat a szemeteket enni, mint előtte, abbahagyja a mozgást, és pont olyan gyorsan visszaszedi a kilókat, mint ahogy leadta. 2 hét alatt +10 kiló, meg még +5 utána.

Aztán megint lead tizet, és megint felszed tizenötöt. Ez megy már évek óta.

Szóval csak óvatosan az ilyen varázslatosan gyors fogyásokkal, nem biztos, hogy az annyira jó.

2018. aug. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Méggyorsabban fogja visszahízni..
2018. aug. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor koplalt
2018. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!