Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy van ez? (Kérdés túl rövid)

Hogy van ez? (Kérdés túl rövid)

Figyelt kérdés

Egy napig zabaltam és másnap reggel sokkal formasabb voltam,mintha hiztam volna(nem voltam nagy wc-n) ha tartom ezt a sulyt akkor ugyan ilyen formás maradok vagy masnap reggel megint ugyan olyan leszek mint a zabalas előtt?

Lehet hogy ez csak víz és ha kiüríti a testem akkor nem marad meg ami "feljött"?


2018. aug. 16. 06:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel nem így működünk, hogy ha megeszünk 3000 kcal-t, másnap 3 kilóval nehezebbek vagyunk, ezért gyanítom, hogy csak te látod magadat formásabbnak, esetleg a hasad jobban kidomborodott még ürítés előtt, de ha zabáltál is, max. pár gramm mehetett fel, az meg nem látszódik.
2018. aug. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt tudom elképzelni, hogy korábban leürültek a glikogénraktáraid, most pedig feltöltődtek, így sokkal szebben dudorodnak az izmaid. Ketós fórumokon sokszor olvastam ilyesmit, fickó elmegy nyaralni, eszik egy csomó szénhidrátot és sokkal jobban néz ki másnap... Ebben van logika.
2018. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!